Wszystkim nam czasem brakuje szczęścia. Ale nie musi tak być. By być szczęśliwym wystarczy zastosowanie paru prostych reguł, jakie dopomagają nam żyć w zgodzie z samym sobą. W każdej, najgorszej nawet sytuacji szukaj stron pozytywnych, w ów sposób każdą porażkę możesz przeobrazić w szczęście. Np. jeżeli nie otrzymałeś pracy o którą się ubiegałeś, oceń że najwyraźniej nie była dla ciebie. Mogło cię w niej spotkać coś niedobrego oraz na pewno wypatrzysz lepszą. Jeżeli dotknęła cię twoja ukochana osoba przemyśl czego się dzięki temu nauczyłeś a także wykorzystaj to w przyszłości.

Zadbaj o swój wizerunek

Autor: jbsk
Żyj w zgodzie z ludźmi wokół ciebie. Nie szukaj w ludziach szkodliwych intencji. Nie przypisuj osobom ci bliskim cech których nie mają, a jeśli mają jakieś, które cię drażnią przyjmij je a nie staraj się na siłę dyktować swoich zachowań wszystkim z otoczenia. Bądź usłużny,uczciwy, wierny ideałom jak też uśmiechnięty a ludzie odwdzięczą ci się tym samym. Każdy szacuje innych swoją miarą – pomnij o tym zanim komuś cokolwiek zarzucisz. Staraj się nie zadawać ran tym których miłujesz.

Względnie nowym pojęciem jest tzw. Style Coaching ( być szczęśliwą kobietą). Jest to szczególne połączenie przemiany zewnętrznej oraz przemiany wewnętrznej. Style Coaching obejmuje swym obszarem aktywności tak ciało, jak i umysł. To proces holistyczny, który ogniskuje się na osobie jako całości. Kreuje wygląd zewnętrzny, ale także podnosi wiarę we własne możliwości. Mówi o tym, iż piękny design to jedynie część sukcesu. To, w jaki sposób siebie widzimy, jest najważniejsze. Zamiarem tego procesu jest pokazanie, że zmiana jest wykonalna. Możemy kreować własne życie.

Już dzisiaj wpisz w przeglądarkę hasło stylistka Warszawa i zadbaj nie jedynie o swój wygląd ale również o doskonałe samopoczucie. A może style coach to praca (praca w taxi Warszawa) dla ciebie? Jeżeli odznaczasz się wyczuciem stylu, masz w sobie spore zapasy pozytywnej energii i zdolność prędkiego nawiązywania kontaktów z otoczeniem, ta praca jest dla ciebie w sam raz! Style coach to właśnie zawód dla pełnych cierpliwości a także pasji miłośników mody. Póki co mało popularny w naszej ojczyźnie, podbija serca pań na Zachodzie. Oto zawód przyszłości. Zaistniała w trosce o potrzeby nowoczesnych społeczeństw, dla jakich poprawienie wizerunku to trop do sukcesu oraz pomyślności.