Bez względu na to, jaki rozmiar nosi pani, wybór właściwej spódnicy może sprawić, że będzie ona wyglądała frywolnie i kobieco.
Dla kobiety, która ubiera rozmiar powyżej 44, wybór odpowiedniej spódnicy może być znacznym wyzwaniem.

spódnice plus size

Autor: Warszawska Szkoła Fotografii
W najwyższym stopniu uniwersalny wzór to spódnica o kształcie litery A. Taka spódnica ukrywa za szerokie biodra oraz może zrównoważyć proporcje figury, jeżeli ramiona są szerokie albo mamy większy biust. Uważać należy jednak na plisy, które mogą dodawać objętości w dolnej partii ciała, a nie w każdym przypadku będzie to wyglądać korzystnie. Długość spódnicy do kolan wizualnie wysmukli nogi. Jeżeli kobieta chciałaby zatuszować brzuch lub stworzyć wrażenie, że ma szczuplejszą talię, powinna sięgnąć po wersje z podwyższonym stanem. Interesującą propozycją jest również ołówkowa spódnica, która rozszerza się trochę ku dołowi. Zaakcentuje ona krągłości sylwetki.
Spódnice plus size, jest to idealna alternatywa na jakąś okazję. Kobiety nie muszą unikać noszenia spódnic jedynie z powodu na to, jaki rozmiar noszą. Dzięki odpowiednio dobranym fasonom i barwom, pani może wymodelować sylwetkę oraz przez to poczuć się seksownie i bardziej kobieco. Dziś w sklepach internetowych można kupić różne spódnice plus size. Może to być przykładowo spódnica damska z kolekcji wiosenno-letniej. Jest to prosty model, który był wykonany z przewiewnego materiału, który jest idealny na okres letni. Ołówkowy krój i bezpretensjonalna długość spódnicy do kolan powodują, że spódnica sprawdzi się doskonale w codziennych stylizacjach do wyjścia do pracy, jak i w zestawieniach mniej oficjalnych.

Można także kupić model, który charakteryzuje się wysokim stanem i długością do kolan. Jest ona uszyta z materiału, który posiada wyrazisty wzór. Spódnica została wykończona kontrastową wstawką, która usytuowana jest centralnie. Tego typu spódnice można nabyć już za ok. 100 złotych.
Kategorie: