Stroje kąpielowe są noszone nie jedynie w szczycie lata. Modny kostium kąpielowy zachęci do aktywności – wyjście na basen zimą w towarzystwie przyjaciółki może być prawdziwą przyjemnością, a przy okazji utrzymamy ciało w odpowiedniej kondycji dzięki czemu, kiedy przyjdzie następne lato będziemy wyglądać doskonale! Weekend w SPA z ekskluzywnym basenem to też świetny pomysł, aby poprawić sobie nastrój w okresie zimy, kiedy tęsknimy za wakacjami.
Koniecznie trzeba mieć w swojej szafie modny kostium kąpielowy wyprodukowany z wysokiej jakości tkanin.

adidasy

Autor: KEEN
Biżuteria Cheetah

Autor: Drogerie Natura
Źródło: Drogerie Natura
Najlepiej, by w szafie znalazły się dwa rodzaje – strój stroje na karnawał jednoczęściowy oraz dwuczęściowy. Pośród obecnie polecanych kostiumów kąpielowych znajdują się fasony z klasycznymi, pełniejszymi majtkami lub wyraźnie wyciętymi figami, a także z szortami. Pełniejsze modele pomogą zamaskować niedoskonałości, a te bardziej wycięte podkreślają wyćwiczone pośladki i zgrabną figurę. Stroje kąpielowe dostępne są z tradycyjną górą, bardotką abo wiązane. Do wyboru są biustonosze z usztywnianym bądź miękkim wykończeniem, jak również modele push-up, które dedykowane są dla kobiet z małym biustem.
niemowle

Autor: Loren Kerns
Źródło: http://www.flickr.com
Jeśli chodzi o stroje kąpielowe Jagna doskonałej jakości marka Gabbiano cieszy się dużym uznaniem. Gabbiano co roku wypuszcza nowe modele strojów, np. piękne stroje kąpielowe Mewa, kąpielowe stroje mewa w których można poczuć się atrakcyjnie oraz wygodnie. W kolekcji Gabbiano znajdziemy szeroki wybór modnych kostiumów kąpielowych w oryginalnych wzorach i żywych kolorach.

Poprzez zastosowanie wysokiej jakości materiałów, kostiumy nie blakną od chloru, nie prześwitują i się nie naciągają, co zapewnia znakomity wygląd oraz maksymalny komfort w każdej sytuacji.
Kategorie: