Każda z nas marzy by mieć wspaniałą fryzurę. Nieważne czy mamy włosy długie czy krótkie, proste czy kręcone, jasne czy ciemne – chcemy prezentować się fantastycznie. włosy mówią wiele o kobiecie. Kiedy są zdrowe, wypielęgnowane i ułożone z miejsca jesteśmy korzystniej postrzegane. Podstawą wszystkich zabiegów są dostosowane do rodzaju włosów.

Jeśli masz łupież, to bezwzględnie zacznij stosować szampon na łupież.

wella maska do włosów

Autor: Wella
Źródło: http://lokikoki.pl

Zniszczone, niedbale ostrzyżone – szpecą nam prezentację i nastrój. Dobrze jest podarować im kilka minut rankiem, żeby wyglądały pięknie przez cały dzień.

Krążą nadal mity, że stylizacja uszkadza włosy. Wyjątkowo mocno utrzymuje się to przeświadczenie gdy idzie o prostownice do włosów. Nic bardziej mylnego – najbardziej szkodzi włosom pozostawienie ich bez uwagi. Słońce, zanieczyszczenia w powietrzu, niedostatek odżywek – to realni wrogowie. Nowoczesne prostownice mają chroniące włos powłoki, opcję zmniejszania temperatury, a dodatkowo znaleźć kupić można mnóstwo środków chroniących włosy podczas układania na gorąco.

A rozjaśnianie? Też wcale nie musi włosów dewastować. Przede wszystkim wybierzmy dobrą markę. Na przykład firma farba Londa produkuje od dawna, są popularne i rekomendowane przez kobiety.

Do stylizacji włosów warto także wykorzystywać kosmetyki sprawdzonych marek – jak choćby marka Kemon. Nakładajmy je jednak w niewielkich ilościach.

Nie ociągaj się! Namawiamy – kliknij po więcej (https://reformastudio.pl/trychologia/) w link i nie czuj żadnych ograniczeń. Opracowaliśmy tam dla Ciebie wiele ciekawych postów.

Zwykle wystarczy nałożenie odrobiny dobre pianki do włosów, by fryzura cały dzień trzymała się w nienaruszonym stanie. Naturalnie, najlepiej by było nie używać w ogóle suszarki do włósów, ale bardzo nieliczne kobiety mają włosy, które samoistnie układają się pięknie. Zwracajmy jednak uwagę na to, by suszyć włosy strumieniem chłodnego powietrza. Naturalnie, zajmie to chwilę więcej, ale warto poświęcić tych pięć minut dla urody włosów.

Kiedy już wypracujemy fryzurę dobrze jest ją utrwalić. Wtedy z pomocą przychodzi nam. To oczywiście już nie ten kosmetyk, który stosowały nasze mamy i babcie, a który z włosów robił kask. Teraz lakiery nie usztywniają włosów, a sprawiają, że są delikatne, miękkie i trzymają kształt.

Wspaniałe włosy to najlepsza ozdoba, dlatego warto dbać o to, by były zdrowe i szykownie ułożone.