Jeżeli chcemy mieć piękne i zadbane dłonie, z kremem do rąk nie powinnyśmy się rozstawać w żadnym wypadku. Jesienią i zimą, podczas gdy dłonie są wystawione na czynniki atmosferyczne mogą prędko być pozbawione osłony oraz ulec spierzchnięciu oraz poniszczeniu.

Pamiętajmy z tej przyczyny o noszeniu rękawic i zwilżaniu rąk kremem. Również w wiosnę i lato skóra na dłoniach częstokroć jest narażona na zniszczenie, gdyż suche powietrze może przesuszyć nasze ręce. Troszcząc się o zdrowy wygląd dłoni trzeba stosować kremy przez cały okres.

kosmetyki

Autor: mixtureusa
Źródło: http://www.flickr.com

Gospodynie domowe dbające o czystość swoich domów oraz używające detergenty, świetnie wiedzą o tym jak to wpływa na ich ręce.

Jeżeli po przeczytaniu tego tekstu myślisz, że warto jest głębiej poznać to zagadnienie, to jeszcze zerknij tutaj szczecin studio tatuażu.

Dłonie w kontakcie z detergentami, prędzej ulegają poniszczeniu, powstają zmarszczki z powodu spierzchnięcia. Dłonie, jako najbardziej pracowita część ciała, są wystawione na różnorodne kłopoty. Więc prędko ręce stają się wysuszone oraz są bez zdrowego wyglądu. Oprócz odżywiających oraz zwilżających kremów do rąk, jakich jest mnóstwo na krajowym rynku w kosmetycznych centrach handlowych albo na stronach internetowych, do dyspozycji posiadamy także masła, oleje, serum, mleczka czy też lotiony. W kremach do dłoni znajdują się także użyteczne kompozycje, takie jak witamina C korzystna przede wszystkim zimą. Witamina E tymczasem wspomaga w regeneracji dłoni, jak również dopomaga oraz utwardza łamliwe paznokcie – kliknij tutaj. Gliceryna tymczasem silnie zwilża i zmiękcza skórę rąk. Także mocznik łagodzi i zwilża wysuszone oraz poniszczone dłonie.

Strzykawki, odmładzanie

Autor: Fotolia
Źródło: fotolia.pl
Lanolia oraz alantolina koją podrażnienia oraz gładzą naskórek, wskazany dla niewiast mających kontakt z detergentami. Olejek ze składnikiem awokado regeneruje oraz natłuszcza ręce, a olejek bawełniany efektywnie zwilża. Także często napotykany kremy do dłoni z masłem shea regeneruje i natłuszcza skórę dłoni. Dowiedz się więcej o pielęgnacji –