W tych czasach niesamowicie istotne jest to w jaki sposób człowiek chodzi ubrany. Zwraca się na to ogromną uwagę. Oczywiście jest to istotny aspekt, bo nie od teraz mawia się, że „jak nas widzą tak nas piszą”, ale trzeba być ostrożnym, przy zbyt pochopnym ocenianiu. Bo po pierwszym wrażeniu musimy wziąć pod uwagę również co kryje się we wnętrzu danej osoby, nie da się skreślić kogoś tylko po pierwszym wrażeniu.

kobieta, ubiór

Autor: Josh Jordan
Źródło: Galeria Mokotów
Jednak widzimy też wiele osób rzeczywiście bardzo dobrze ubranych, które mimo wszystko do nas nie przemawiają. Tu bardzo często miewamy problem dotyczący braku spójności między tym, co mamy na sobie, a tym w jaki sposób się myśli o sobie i swoim życiu, w takiej sytuacji niezbędny okaże się style coach. Trener , który pomaga w zmianie sposobu ubierania doprowadzi do tego, że zaczniemy nosić się dobrze, ale nie będziemy przebrani- sprawdź: style coach. Odpowiednio dobrane ubrania do ekspresji osoby je noszącej są niezmiernie ważne. Jeżeli ktoś twierdzi, że ubrania są tylko po to by kłuć kogoś metkami po oczach, to raczej taka osoba nie wie, czym rzeczywiście jest szyk i klasa.

Jeśli opublikowane w niniejszym poście dane są według Ciebie emocjonujące, to ponadto, który zamieszcza analogiczne teksty.

Najistotniejsze to nie zapominać o tym, że strój najczęściej odzwierciedla nasze podejście do własnej osoby. Potem oczywiście mówi o naszym stosunku do świata i mówi o szacunku do ludzi, z którymi spotykamy. Jeśli nie umiemy pojąć jak istotne jest to, co na siebie zakładamy, to będziemy mieli spory kłopot. Tak, więc rzeczywiście powinniśmy odrobinę się zastanowić nad tym, jak wyglądamy w tym, co na siebie nałożymy i czy czasem nie chcemy się ukryć za naszymi ciuchami. I to nie chodzi jedynie o ukrycie zbyt dużej ilości kilogramów, a po prostu o swoistego rodzaju psychiczne ukrywanie się.


Kurs stylizacji ubioru

kobieta, zakupy, ubrania

Źródło: flickr.com
Kiedy dotarło do nas, że nasze outfity są raczej nieciekawe i mimo dużych starań nie potrafimy sensownie połączyć z sobą ubrań, to świetną możliwością może okazać się kurs stylizacji ubioru. Taki kurs sprawi, że poczujemy się świetnie w swojej drugiej skórze, czyli w ubraniach. Ubrania, które zaczniemy wybierać będą pasowały do okazji i będą pasowały do nas samych, a to właśnie w modzie jest najistotniejsze, żeby się super ubierać a nie przebierać. Dzięki temu, że zostanie ukończony kurs stylizacji ubioru, to faktycznie będziemy mieć świadomość jacy sami jesteśmy, a nie jedynie w co się ubrać- jakbycszczesliwakobieta.pl/zostan-stylistka/.

Sprawdź: