Broda u mężczyzn nieraz sprawia, iż panowie wyglądają bardziej męsko i gustownie. Kobiety też w wielu przypadkach zwracają uwagę naturalnie na mężczyzn z brodą. Dodatkowo oszczędza się czas na dziennym goleniu i nie podrażania się skóry. Niemniej, jeżeli zastanawiasz się nad zapuszczeniem brody, musisz wiedzieć, że potrzeba na to nieco czasu. Z dnia na dzień niewątpliwie nie zaczniesz posiadać świetnej, bujnej brody, do tego pierwszy zarost zdoła wcale nie wyglądać tak rozbrajająco, jak byś potrzebował. Musisz więc uzbroić się w wytrwałość.

jak zapuścić brodę

Autor: Nan Palmero
Źródło: http://www.flickr.com
A więc, jak zapuścić brodę? (klik do nas) Wcześniej wyznacz na to dobry czas. Najlepszym czasem będą na przykład wakacje, czas w którym nie musimy chodzić do pracy lub na uczelnię. Jeżeli chodzi o prędkość rośnięcia brody, to niestety ciężko powiedzieć, jak wiele czasu będziesz na to potrzebować. U niektórych mężczyzn broda rośnie bardzo szybko (tak jak u pań na przykład włosy), zaś u innych nadzwyczaj wolno. Niemniej powinieneś sobie dać przynajmniej 4 tygodnie. Po tym okresie Twoja broda niewątpliwie będzie już bujniejsza i będziesz mógł przyznać jej dobry kształt, pasujący do Twojej twarzy. Kształt brody jest niesłychanie ważny, nie można po prostu o tak zapuścić brody oraz nie dbać o jej wyborne przycięcie. Przypuszczalne, iż podobają nam się rozmaite style zarostu, niemniej nie w każdym będziemy wyglądać odpowiednio. Wybierzmy ten, jaki będzie najlepiej pasował do naszej twarzy, i w jakim sami będziemy czuć się naprawdę porządnie.

Czy dodatkowe treści dotyczące omawiany tutaj kwestii byłyby dla Ciebie pomocne? Jeśli tak, kliknij ten link – to wiarygodne informacje (http://www.azazel.pl/).

Dobierając styl brody, weźmy pod uwagę również typ naszego zarostu. U każdego broda meskiezaciecie.pl/broda-i-wasy/ rośnie innym sposobem, jedni posiadają bardziej obitą brodę, inni natomiast znacznie mniej. Jak mówi słynne przysłowie, powinno się mierzyć siły na zamiary.

zadbany zarost

Źródło: pixabay.com
Gdy już zapuścisz brodę, pomnij by dobrze o nią dbać. Zaniedbana broda nie będzie prezentować się ani wspaniale, ani rozbrajająco. W sklepach odkryjemy specjalne kosmetyki, ofiarowane do pielęgnacji brody, takie jak na przykład balsamy lub woski. Powinno się systematycznie je zastosować meskiezaciecie.pl, dzięki nim Twoja broda będzie miękka w dotyku, błyszcząca i będzie znacznie lepiej się układać.