Pora wiosenna nadchodzi pełną parą. Ranki są jeszcze chłodnawe, ale w dzień już jest na tyle ciepło, iż warto zacząć myśleć o wiosennej garderobie. Przegląd tego co możemy jeszcze włożyć, a co z pewnością trzeba zakupić, nawet panowie winni poczynić właśnie w tym momencie, tuż przed pełnią wiosennego sezonu. Już za chwilkę na resztę roku pożegnamy się z grubymi kurtkami, swetrami upatrzonymi podczas zimy w Szczyrku, Zakopanem z motywem góralskim. I dobrze!

moda damska

Autor: HEPPIN.COM
Źródło: HEPPIN.COM
Wreszcie będzie można pochwalić się zadbaną sylwetką pracowicie przecież zbudowaną przez intensywne treningi. Oczywiście z modą w początkowym momencie kojarzymy panie ale nie jest to obecnie regułą. Dżentelmeni również uwielbiają się monie ubierać.

Chyba najbardziej na czasie są ostatnio modne bluzki longsleeve, a więc mówiąc w taki sposób aby zwyczajny człowiek mógł zrozumieć i nie miał potrzeby zaglądać ku słownikowi: jest to koszulka dla panów, przylegająca do ciała w taki sposób, by ukazać atrakcyjny wygląd muskularnego mężczyzny, z rękawami ¾. Tak więc koszulki (koszulki z nadrukiem) longsleeve, jest to forma pośrednia pomiędzy koszulką z długim rękawem a koszulą z krótszym rękawkiem. Oczywiście nie ma przeszkód by za jednym zamachem była koszulką z aplikacjami. Najmodniejsze ostatnio barwy to błękit, turkus i rzecz jasna tradycyjnie biały. Mężczyźni troszeczkę mniej wysportowani powinni zastanowić się nad kupnem bluzki z długim rękawem, ale mniej przylegającej.

Jeżeli zaopatrujemy garderobę dziecięcej lub też nastoletniej latorośli będziemy mogli wybierać pośród wielu deseni nie tylko jeżeli chodzi o gamę kolorystyczną. Dość prężną częścią tej właśnie dziedziny mody są koszulki z aplikacjami. Rzecz jasna wzory dobrane są do poziomu wiekowego pociechy.

Jeżeli już odzialiśmy tatę a także młodzież, czas zająć sięgarderobą mamy. Sukienki zostawiamy w tej chwili w spokoju. Jednakowo jak w przypadku reszty rodzinki, zajmiemy się samymi górnymi częściami garderoby. Wybór jest niesamowity! Ostatni krzyk mody są tzw. koszulki nietoperze. Proszę ekologów o zachowanie zimnej krwi, żadne z tych przemiłych zwierzaczków nie ucierpiało 🙂 Bluzeczka wyglądem przypomina nietoperza fruwającego – właśnie stąd ta nietypowa nazwa.