Buty są dla kobiet manifestem – zarówno własnej osobowości jak i stylu. Najbardziej kobiece – szpilki, zawsze budziły największe emocje. Nosimy je zarówno do kwiecistych sukienek, jak i dżinsów. Na drugim biegunie lokują się buty na płaskiej podeszwie. Balerinki, trampki, stworzone dla kobiet aktywnych, o dziewczęcym uroku. Hit nadchodzącej wiosny? Trampki i tenisówki noszone do sportowych sukienek oraz zawsze modnych trenczy. Warto zakupić klasyki, np. tenisówki Vans damskie, które znajdziemy w wielu szalonych wzorach i kolorach.

buty

Autor: Puma
Źródło: Puma
Sporo osób twierdzi że dobrze ubranego mężczyznę jesteśmy w stanie poznać po butach. Zgadza się, obuwie dopełnia każdą stylizację i jest wyznacznikiem klasy mężczyzny. Panowie mają jednak trochę więcej szczęścia od pań, albowiem trendy wśród klasycznych butów dla mężczyzn zmieniają się w wolniejszym tempie, niż dzieje się to w damskich kolekcjach. W związku z tym warto jest inwestować w klasyczne, skórzane buty męskie.

W modzie dla najmłodszych trendy nie ulegają zmianom. Buty dziecięce wiosenne mają być kolorowe i praktyczne – buty dziecięce. To prawda, nie jest prostą sprawą nabyć buty dla swojej pociechy, pamiętając jednocześnie o tym, by były komfortowe, trwałe i ładne. Projektanci jednak rewelacyjnie łączą funkcjonalność i piękno, toteż nie musimy

buty

Autor: Adidas
Źródło: Adidas

dokonywać wyboru pomiędzy wyglądem, a zdrowiem dziecka.

Czy to możliwe by wyprodukować ładne buty w niskiej cenie? Oczywiście, czego przykładem jest polska firma Kornecki, produkująca obuwie nie tylko dobrej jakości, lecz takie, które podoba się maluchom. Warto pamiętać, iż w wybranych samodzielnie butach dziecko będzie chodziło o wiele chętniej niż w tych, kupionych przez nas – kliknij w link.

Dla jednych rodziców, priorytetem jest usztywniona kostka. Dla innych – odpowiednia podeszwa. Miękka skóra (zobacz też: skóra samochodowa) naturalna to dla niektórych podstawowe kryterium, inni zwracają uwagę na czubek buta, albo twierdzą, że stopa powinna oddychać’’. I kto ma rację? Wszyscy z nich mówią prawdę, gdyż należycie dobrane buty, to zdrowe stopy malucha.

Kategorie: