Kiedy chcemy cudownie wyglądać, my kobiety, to wtedy postanawiamy się umalować. Dobry makijaż doda nam nie jedynie uroku, ale też pewności siebie. Jednak nie zawsze wiemy, które cienie do powiek okażą się tymi idealnymi. Przy zakupie możemy mieć kłopot, czy dany kolor będzie odpowiadał do koloru naszej tęczówki, czy cień danej marki się nie sypie, czy przypadkiem jakiś cień nie posiada za dużo świetlistych drobinek i jeszcze czy trzeba dużo danego cienia aplikować, by uzyskać odcień taki jak w pudełku.

klik

Autor: Sharon Wesilds
Źródło: http://www.flickr.com

Oczywiście dopóki się cieni nie kupi i nie wypróbuje same, to nie będziemy wiedziały, czy konkretny cień nam pasuje. Dopiero, gdy się umalujemy i pójdziemy na imprezę, a następnie z niej wrócimy dowiemy się, ile wart jest cień, który postanowiłyśmy kupić.

Zainspirował Cię ten artykuł? Masz chęć napisać swoje komentarze na temat (http://permanent24.pl/pl/c/BB-Glow/97)? Będzie to dla nas niezwykle przyjemne doświadczenie.

Bo wiadomo, że ważne jest też, żeby cień był trwały. Na imprezie najczęściej mało widać, ale kiedy używamy cieni, przy porannym makijażu, to nie będziemy, co kwadrans poprawiać „oka”. Trzeba posiadać porządne cienie do powiek (pewex.pl/kategoria/83-zdrowie-i-uroda/filtr-kategoria+Cienie_do_powiek.html), które utrzymają się długo, dlatego dobrze też kupować bazę pod cień i pamiętać o tym, by ją nakładać.

Telefon to za mało

W obecnych czasach tylko smartfon to za mało, obecnie powinniśmy posiadać różne dodatki do swego telefonu. A gdy spojrzymy na te wszelakie gadżety do telefonów (pewex.pl/kategoria/431-gadzety/filtr-kategoria+Do_telefon%C3%B3w.html) to może zakręcić się w głowie, bo jest ich całe mnóstwo i aż dziwi to, że wciąż wymyślane są kolejne. Kiedy obecnie kupujemy telefon niezbędny do niego jest case albo najlepiej siedem, inny na każdy dzień tygodnia, do tego słuchawki, mniejsze i większe, bo wiadomo, że do słuchania muzyki w różnych sytuacjach niezbędne są, co najmniej dwie pary. Poza tym niezbędna jest opaska na ramię, bo kiedy ćwiczymy telefon musi być razem z nami.

Każdy na swoim telefonie ma milion aplikacji, które mają mu pomóc spalać określoną ilość kalorii, ćwiczyć przez właściwą ilość czasu, nie wspominając już o tym, że są doradcą w doborze tylko zdrowych potraw i przypominają o tym żeby wypić tyle wody ile potrzebuje nasze ciało. Dlatego poza tym, co w środku ludzie dbają również o to, co na zewnątrz. Choć najczęściej wszyscy dokonują zakupów gadżetów niemalże, co pół roku, bo co pół roku postanawiają kupić również nowe telefony i cały ten gadżeciarski interes wokół telefonów się kręci.