Trendy wiosna 2014 można streścić w dwóch słowach jako całkowity miszmasz. Nadal obowiązywać będą barwy pudrowe królujące tej zimy. Poza nimi, napotkamy także mocne propozycje zarówno w sprawie barwy, jak też faktury materiałów.

Autor: Marcin Tyszka

Tym co zdaje się je jednoczyć, jest ukazywanie kobiecości w wielu aspektach życia. Znów pojawią się sukienki wyciągnięte z lat czterdziestych i sześćdziesiątych, emanujące ukrytym seksapilem. Kroje blisko ciała, w zestawieniu z miękkimi materiałami, bez wątpienia będą rozbudzać wyobraźnię. Krótsze kurtki wiosenne proponowane w tym sezonie, rewelacyjnie wpasują się w taki klimat. Każda kobieta znajdzie wśród nich taką, która będzie jej pasować. W wersji lnianej kurtki wiosenne będą dodatkiem do zwiewnych sukienek, a ze skaju – do wizerunku niesfornej kobietki. Moda wiosna 2013 przede wszystkim docenia zestawianie przeciwieństw.

Zapowiedziane wcześniej tworzywa skóropodobne, zdaje się już na stałe zastąpiły skóry zwierzęce. Trendy wiosna 2013 kochają je nie tylko przez wzgląd na walory ekologiczne, ale także dlatego, że mają w sobie pierwiastek gustownego kiczu. Jest to kolejny niezbędnik tego sezonu. Do łask powróci również look opisywany jako glam sport, opierający się na zestawieniu komfortowych dresów z klasycznymi,a też plastikowymi dodatkami.

Przygotowując się do lata, nie można także zapominać o kwestii jak istotne są stroje kąpielowe dwuczęściowe, jednoczęściowe, w obu wariantach proponowane są na obecny sezon. Najmodniejsze będą te, stylu vintage – ze słodkimi guzikami. W marynarskie pasy, lub jednokolorowe. Ponadto stroje kąpielowe dwuczęściowe będą do kupienia w wariancie z wysokimi majtkami, jednocześnie podkreślającymi kobiece kształty, jak też ukrywającymi strategiczne miejsca.

Trendy wiosna 2014 daje więc ogromne możliwości dla fantazji.

Sprawdź, co posiada praktyczna treść (http://www.braga-24.pl/kategoria/odziez-damska), którą przeglądasz. Dane, które są na niej zawarte, będą niewątpliwie cenne – wejdź zatem tutaj!

Można dowolnie łączyć na pierwszy rzut oka sprzeczne części garderoby i kroje. Odrobinka plastiku też będzie doceniona, bo przecież zależy nam na ukazaniu, że modą można bawić się nie tylko dosłownie.