Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: abcslubu.pl – Dorota Dolińska

Dzień ślubu, to dzień, o którym większość kobiet śniła już od najmłodszych lat.

Jest to najistotniejszy dzień w ich dotychczasowym życiu, przez wzgląd na co koniecznością jest, aby był wyjątkowy, cudowny, wymarzony. Co jest najistotniejsze w tym wszystkim? Oczywiście dobór niepodważalnie najwspanialszej sukni ślubnej, co mimo wszystko zdecydowanie nie jest takie proste. Gdzie znaleźć właściwy salon sukien ślubnych Wrocław? Jakie kreacje królują w tym sezonie na wybiegach? Odpowiedzi na między innymi te pytania znajdziecie Panie w poniższym tekście.

Jak wybierać suknię?

Niełatwo odnaleźć tą wymarzoną kreację w czasach, gdy rynek zasypują tony tandety. Nie pozostawia wątpliwości fakt, że najistotniejsze w tym zamieszaniu jest to, żeby nie stracić głowy, ale również kierować się tak zdrowym rozsądkiem, jak i sercem. Pierwsze co musimy zrobić, to wyznaczyć sobie limit cenowy. O limicie takim informuje się panią w salonie, natomiast ona prezentuje tylko suknie, które się w nim mieszczą (pozwoli nam to uniknąć rozczarowań, kiedy okaże się, iż kreacja, która wydawała nam się idealna, ma zbyt dużą cenę). Należy również pamiętać, iż w sukni musimy spędzić całą noc, co znaczy, iż lepiej żeby była wygodna (wybitnie długi tren albo brak jakiejkolwiek swobody w poruszaniu się raczej nie uczyni tego dnia piękniejszym). Poza tym nie warto się spieszyć- trzeba być pewną, iż jest to właśnie TA kreacja, aby później do końca życia nie żałować swojego wyboru.

Suknie ślubne, inspiracje - Anioły i Demony

Autor: Anna Ciupryk / Fashion Color
Źródło: Dorota Dolińska

Co modne w nadchodzącym roku?

Suknie ślubne Wrocław na 2013 rok to widoczna inspiracja przeszłością – suknie vintage, bazowanie na modzie lat 50, a czasem nawet działanie gustownych lat 20! Mimo wszystko każdy projektant w swojej kolekcji utrzymuje pełnię oryginalności.

Kliknij tu i zobacz przykłady (http://www.hotelpanorama.pl/hotel/o-nas), które też mówią o podnoszonej problematyce. Przeczytasz tam dane, które niewątpliwie poszerzą Twą wiedzę w tej sprawie.

Widoczne są jednak określone trendy, takie jak zwiewne formy, asymetryczność, pastelowe kolory (również cieniowane) czy zwiewne falbany i baskinki.

Gdzie znaleźć najlepsze salony?

W tym celu najodpowiedniej jest użyć Internetu. Starczy wpisać w wyszukiwarkę właściwą frazę, na przykład jeżeli pochodzimy z Wrocławia to wpisujemy: sukienki ślubne Wrocław i już po kilku chwilach możemy przeglądać oferty wrocławskich salonów.

Kategorie: