Wiosna w każdym calu, w sklepach posiadamy już cały asortyment zarówno na wyszczególnioną porę roku, jak i na lato. Nie ma w ich wyborze zbyt kontrowersyjnych modeli, gdyż właśnie są nadmiernie krzykliwe a w następstwie tego niesprzedażowe. Co zatem Panowie powinni mieć na sobie w bieżącym sezonie?

Moda męska

Autor: See-ming Lee
Źródło: http://www.flickr.com
Gdy chodzi o kolorystykę, to moda męska po prawdzie nie podlega przebojowym transformacjom i co roku powtarzają się te same gamy kolorów, dlatego osoby jakie spodziewały się czegoś nowego, będą zawiedzione. Trzeba jednak wiedzieć jak co nosić, by prezentować się dobrze: zobacz tutaj . Niezbicie hitem tego sezonu będzie gama niebieska o bardzo wielkim spektrum: od błękitów, przez napięty niebieski, aż po granat. Ta kolorystyka pokazuje się w mniejszym lub większym natężeniu w realnie wszelkiej kolekcji znaczących domów mody. Kilka marek postawiło nawet wyłącznie na tony niebieskiego. Ogromnie trwałym trendem jest dodatkowo biel, ale nie tak nieposzlakowana, lecz nieznacznie szarawa. W kolekcjach wiosenno-letnich nie może naturalnie zabraknąć koloru piaskowego i w tym sezonie też jest on mocno zużywany. O ile chodzi o szczegóły, to w najwyższym stopniu wyrazistym i naraz nowym trendem omawianego sezonu w modzie męskiej są wszelakiego rodzaju wzory na tkaninach. I nie są to popularne od wielu lat kraty i prążki, lecz wzory roślinne. Część ubrań nimi zdobiona jest stonowana, jednobarwna i ledwie widoczna na tkaninach, inna wybitnie kontrastowa.

Ten wpis jest pasjonujący, jednak warto sprawdzić również inne takiego typu materiały. Dlatego zobacz szczegóły (http://www.crossjeans.pl/ona), które również okażą się dla Ciebie pomocne.

Modne będą także nadruki inspirowane architekturą i sztuką, ale również przyodziania będące jakby podstawą do wydruku ekspresywnych fotografii. Fascynującym trendem jest wyzyskanie skóry i tkanin będących jej namiastką. I nie są to zaledwie przyzwoicie znane kurtki , jednakże także innego typu części szafy – spodnie, marynarki, koszule – jego-styl.pl.

Moda męska

Źródło: http://pixabay.com
Dla wielu osób impulsy roślinne albo choćby barwa rubinowa będzie czymś nie do włożenia, inni się w tego typu motywach zakochają. Ja to powiadają : „Są gusta i guściki”, dlatego też nie mamy wątpliwości, iż jednym ustalony wzór może się podobać, a innym nie. Moda to ważny element, o który nie powinny troszczyć się zaledwie kobiety.