Mnóstwo panów docenia tradycyjne golenie

Jeszcze parę lat temu działo się tak, że własny triumf odczuwały elektryczne maszynki do golenia. Reklamowane były jako te, które pomagają ogolić się szybko, bez zacięcia, w każdym miejscu oraz to nierzadko bez użycia lustra. Jednak teraz coraz częściej panowie dowiadują się, że tradycyjne golenie także może być bardzo ciekawym zajęciem.

Przy użyciu właściwych ostrzy oraz właściwych kosmetyków, może się okazać, że golenie tradycyjnym sposobem, przy wykorzystaniu ręcznej maszynki okaże się dokładniejsze oraz delikatniejsze dla
krem do golenia
Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com

męskiej skóry. Jeżeli chcemy, by nasz mężczyzna powrócił do tradycyjnego golenia, to powinien posiadać właściwe przybory wykonane z najlepszej stali, która będzie wytrzymała na korozję oraz będzie posiadała wymienne żyletki, dzięki czemu golenie będzie proste oraz przyjemne.

Pędzle do golenia powinny posiadać mocne włosie

Jeżeli mężczyźni decydują się na golenie przy zastosowaniu tradycyjnej maszynki z żyletkami, to muszą przed goleniem nakładać na twarz piankę, która zmiękczy włosy i spowoduje, że niebezpieczeństwo zadraśnięcia będzie mniejsze. Jednak by nanieść właściwą piankę czy żel do golenia warto posiadać wysokiej jakości pędzel. Takie pędzle do golenia mają przeróżne rodzaje włosów, od których zależy miękkość takie pędzla oraz jego podatność na zginanie się. Nie mniej zawsze należy sprawdzić, czy włosy na pędzlu zostały odpowiednio przymocowane, tak żeby nie wypadały w czasie stosowania, ponieważ wtenczas będziemy posiadali problemy żeby się dokładnie ogolić (polecamy pedzle do golenia). Do takich pędzli możemy zakupić odpowiedni stojak, oraz opakowanie do ich transportowania, co wspaniale spisze się, jeśli co chwilę podróżujemy.

Akcesoria do golenia powinni okazać się wysokiej jakości

maszynka do golenia

Dla panów którzy golą się w tradycyjny sposób idealnym podarunkiem będą dodatki do golenia, które będą świetnej jakości, tak żeby były wytrzymałe na oddziaływanie wody. Dzięki temu przez spory okres będą mogli korzystać z tych urządzeń posiadając pewność, że nie pojawi się na nich żadna rdza, a zatem będą świetnie wypełniać własne zadanie. Golenie takimi narzędziami okazuje się dokładniejsze oraz milsze dla skóry.

Powiązane Posty

Tylko modne tendencje w gałęzi obuwniczej na sezon jesienno zimowy 2014

Moda na wygodę opanowała nasze ulice, dziś na topie są buty, jakie nie tylko wyglądają wspaniale, ale przede wszystkim odpowiednio się noszą. Wybierając obuwie jesienne musimy zwrócić także uwagę na to, żeby odpowiednio zabezpieczały nas przed dość chłodniejszą aurą. Szpilki od lat rządzą wśród przeróżnych gatunków damskiego obuwia. Pomimo zmieniających się nurtów i wzorów, szpilki przenigdy się nie starzeją i w każdej oryginalnej kolekcji czołowych projektantów obuwia znajdują własne miejsce.

Jak znaleźć idealne obrączki ślubne?

Obrączki symbolizują ogromne uczucie, wierność i nierozerwalność związku. Nic zatem dziwnego, że narzeczeni nierzadko mają kłopot z ich zakupem. W jaki sposób wybrać obrączki na ślub?


Wybór właściwej obrączki jest niezwykle ważny – w końcu małżeństwo będzie je mieć przez cały czas.

Jak wybrać perfekcyjną biżuterię dla kobiety jako prezent?

Nie ulega wątpliwości, że jednym z najbardziej wyczekiwanych upominków dla kobiet jest biżuteria. Z drugiej strony wcale nie jest tak łatwo dobrać najlepszą biżuterię, dopasowaną do urody, stylu oraz temperamentu kobiety. Jeśli mężczyzna jest w stanie odgadnąć te trzy cechy bez problemu, z całą pewnością nie będzie mieć dużych problemów z dobraniem właściwej biżuterii dla swojej kobiety.