Wiele kobiet skarży się na swoje włosy, twierdząc, że są one niesforne oraz trudne do ułożenia. Najczęściej problem ten bywa powiązany ze znacznym zniszczeniem i wysuszeniem włosów, lecz czasem przyczyną jest typ włosów.

operacja
Źródło: flickr.com
W podanych wypadkach pomocna może być keratyna.
Prostowanie bez trudności
UV
Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o prostowanie keratyna (tutaj) sprawdza się po prostu optymalnie. Zabieg z użyciem keratyny zapewnia piękny efekt wyprostowanych, miłych w dotyku, jak też lśniących włosów. Włosy po zabiegu keratynowym wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najskuteczniejszy sposób, aby pozbyć się uporczywego puszenia niweczącego każdą fryzurę. Nie można zapominać także o tym, że keratyna gwarantuje nie tylko idealnie wyprostowane włosy, ale też odbudowuje je i regeneruje od wewnątrz. Warto zainwestować w taki zabieg, bo efekt utrzymuje się na włosach naprawdę długo.
Walcz o urodę i zdrowie swych włosów
Keratynowa odbudowa włosów (więcej o keratynowej odbudowie włosów) będzie wSPArciem w momencie, kiedy ma się naprawdę mocno poniszczone włosy. W licznych przypadkach za wyniszczenie struktury włosa odpowiadają szkodliwe zabiegi i składniki w kosmetykach lub w wodzie. Kondycji włosów szkodzi również farbowanie, szczególnie farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden ze składników włosa, zatem zabiegi z zastosowaniem keratyny są naturalne i bywają bezpieczne dla włosów.

Trzeba pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, potrzeba jeszcze aplikować specjalne kosmetyki myjące oraz pielęgnacyjne, aby utrwalić efekt i poprawić działanie składnika. Po zabiegu warto dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w parę dni po zabiegu korzystanie z basenu oraz sauny

Powiązane Posty

Zabiegi upiększające

Najlepszy prezent dla mamy? Podaruj jej dzień w SPA

Mama jest tylko jedna, toteż musimy zabiegać, aby być dla niej jak najlepsi. Nie za każdym razem nam się to udaje, ponieważ jak w każdej rodzinie przytrafiają się sprzeczki, jednakże by wynagrodzić wszystkie smutki możemy czasem zrobić jej miłą niespodziankę. Jednym z pierwszorzędnych upominków będzie Day SPA we Wrocławiu .

Zabiegi upiększające

Jeśli marzysz o szczupłej figurze, znajdź skuteczny sposób, aby ją wspaniale wymodelować

Smukła i zgrabna figura bywa marzeniem wielu osób. Częściej wracamy do niej myślami, jeżeli zbliżają ciepłe dni i pora zdjąć z siebie grubsze odzienie. Niestety po zimie sporo osób traci kondycję i przybiera na siebie nadprogramowe kilogramy. Sprzyja temu pora roku, częste przebywanie w domu oraz podjadanie.

Ciuchy na tę okazję

Co sami klienci mówią o ofercie znanych oraz cenionych marek?

Na rynku z łatwością wyszukać możemy docenianych producentów kosmetyków dla mężczyzn z różnych części świata. Wybór dobrze przygotowanych propozycji spotyka się z wyjątkowo entuzjastycznym przyjęciem, więc warto zaciekawić się dawanymi do dyspozycji możliwościami. Marka taka jak Taylor of Bond Street wpisuje się w stawiane dzisiaj przez wymagających panów kryteria i tym samym zjednuje sobie sporą liczbę klientów.