Wiele kobiet skarży się na swoje włosy, twierdząc, że są one niesforne oraz trudne do ułożenia. Najczęściej problem ten bywa powiązany ze znacznym zniszczeniem i wysuszeniem włosów, lecz czasem przyczyną jest typ włosów.

operacja

Źródło: flickr.com
W podanych wypadkach pomocna może być keratyna.
Prostowanie bez trudności
UV

Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o prostowanie keratyna (tutaj) sprawdza się po prostu optymalnie. Zabieg z użyciem keratyny zapewnia piękny efekt wyprostowanych, miłych w dotyku, jak też lśniących włosów. Włosy po zabiegu keratynowym wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najskuteczniejszy sposób, aby pozbyć się uporczywego puszenia niweczącego każdą fryzurę. Nie można zapominać także o tym, że keratyna gwarantuje nie tylko idealnie wyprostowane włosy, ale też odbudowuje je i regeneruje od wewnątrz. Warto zainwestować w taki zabieg, bo efekt utrzymuje się na włosach naprawdę długo.
Walcz o urodę i zdrowie swych włosów
Keratynowa odbudowa włosów (więcej o keratynowej odbudowie włosów) będzie wSPArciem w momencie, kiedy ma się naprawdę mocno poniszczone włosy. W licznych przypadkach za wyniszczenie struktury włosa odpowiadają szkodliwe zabiegi i składniki w kosmetykach lub w wodzie.

Jeżeli ten wpis jest dla Ciebie godny zainteresowania, to kliknij tu! Znajdujące się tam wiadomości też Cię zainteresują – to niezwykle użyteczne informacje.

Kondycji włosów szkodzi również farbowanie, szczególnie farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden ze składników włosa, zatem zabiegi z zastosowaniem keratyny są naturalne i bywają bezpieczne dla włosów.

Trzeba pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, potrzeba jeszcze aplikować specjalne kosmetyki myjące oraz pielęgnacyjne, aby utrwalić efekt i poprawić działanie składnika. Po zabiegu warto dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w parę dni po zabiegu korzystanie z basenu oraz sauny