Wiele kobiet skarży się na swoje włosy, twierdząc, że są one niesforne oraz trudne do ułożenia. Najczęściej problem ten bywa powiązany ze znacznym zniszczeniem i wysuszeniem włosów, lecz czasem przyczyną jest typ włosów.

operacja
Źródło: flickr.com
W podanych wypadkach pomocna może być keratyna.
Prostowanie bez trudności
UV
Autor: Paleontour
Źródło: http://www.flickr.com
Jeżeli chodzi o prostowanie keratyna (tutaj) sprawdza się po prostu optymalnie. Zabieg z użyciem keratyny zapewnia piękny efekt wyprostowanych, miłych w dotyku, jak też lśniących włosów. Włosy po zabiegu keratynowym wyglądają zdrowo i są bardzo eleganckie. To najskuteczniejszy sposób, aby pozbyć się uporczywego puszenia niweczącego każdą fryzurę. Nie można zapominać także o tym, że keratyna gwarantuje nie tylko idealnie wyprostowane włosy, ale też odbudowuje je i regeneruje od wewnątrz. Warto zainwestować w taki zabieg, bo efekt utrzymuje się na włosach naprawdę długo.
Walcz o urodę i zdrowie swych włosów
Keratynowa odbudowa włosów (więcej o keratynowej odbudowie włosów) będzie wSPArciem w momencie, kiedy ma się naprawdę mocno poniszczone włosy. W licznych przypadkach za wyniszczenie struktury włosa odpowiadają szkodliwe zabiegi i składniki w kosmetykach lub w wodzie. Kondycji włosów szkodzi również farbowanie, szczególnie farbami z amoniakiem. Keratyna to jeden ze składników włosa, zatem zabiegi z zastosowaniem keratyny są naturalne i bywają bezpieczne dla włosów.

Trzeba pamiętać o tym, że zabieg keratynowy to nie wszystko, potrzeba jeszcze aplikować specjalne kosmetyki myjące oraz pielęgnacyjne, aby utrwalić efekt i poprawić działanie składnika. Po zabiegu warto dowiedzieć się, jakich działań unikać. Niektórzy fryzjerzy odradzają w parę dni po zabiegu korzystanie z basenu oraz sauny

Powiązane Posty

Zabiegi upiększające

5 najczęściej wykonywanych usług medycyny estetycznej

We współczesnym świecie wielką wagę przywiązuje się do cech zewnętrznych ludzi. Na dzień dzisiejszy promowany jest niezwykle charakterystyczny ideał urody, oparty przede wszystkim na szczupłym ciele. Wiele kobiet z tej przyczyny wdraża niezwykle rygorystyczne diety i podejmuje dużo innego rodzaju wyrzeczeń w imię uzyskania idealnego wyglądu. Z tego wypływają na przykład zaburzenia związane z odżywianiem takie jak na przykład anoreksja, polegająca na obsesyjnym odmawianiu jedzenia.

Zabiegi upiększające

w jaki sposób wygodnie wyposażyć salon

Naszym zamysłem jako nowych przedsiębiorców może być powołanie do życia salonu kosmetycznego. Zapewne jest to wyśmienity pomysł na firmę. Ludzie współcześni bardzo cenią sobie wizerunek najlepiej gdyby można było wyglądać młodziej.

Zabiegi upiększające

Główne zaopatrzenie gabinetu oferującego pedicure bez wątpienia zwiera wysokiej jakości fotele pedicure, które wyraźnie ułatwiają pracę i są bardzo komfortowe

Moda na salony kosmetyczne nieprzerwanie żyje. Powstają zatem coraz nowsze lokale usługowe, gdzie można skorzystać z fachowych zabiegów ochronnych i upiększających. Razem z rozkwitem tej branży pojawia się szerokie zapotrzebowanie na sprzęt, który w takiej pracy jest niezbędny i jego jakość świadczy o poziomie salonu.