Zmieniająca się moda w świecie fryzur powoduje, iż co moment pojawiają się topowe wzorce zarówno strzyżenia, jak i modelowania czy upięcia. Nie inaczej będzie w teraz. Prezentujemy najnowsze propozycje kobiecych fryzur. Damskie uczesania mają za zadanie przede wszystkim podkreślać urodę. Zgodnie z ową myślą, przewodnim tematem tego sezonu jest naturalność. Na dno szafki możemy schować lakiery, żele, lokówki czy prostownice.

fryzjer

Autor: CinCool
Źródło: http://www.flickr.com
Aktualnie włosy muszą być miękkie, lekkie i romantycznie ułożone. W czasie wiosna- lato styliści polecają wielki powrót grzywki. Ta może przyjmować kilka form – w stylu lat 70-tych, długą, zakrywającą brwi, króciutką i zaczesaną na bok. Stylista fryzur poradzi, która pasuje nam najlepiej. Dodatkowo, znikają bardzo popularne do niedawna wysokie kucyki oraz koki na czubku głowy. Obecnie jeśli chcemy pochwalić się modnym oraz nieskomplikowanym upięciem, włosy na linii karku. Jeżeli preferujemy rozpuszczone włosy, powinniśmy je układać naturalnie. Najlepiej na ten sezon wybrać delikatne pofalowania. Ponadto, wiosną i latem popularne są dodatki, dlatego w kolekcji żadnej pani nie powinno zabraknąć barwnych opasek, które pasują na romantyczne spotkanie, wyjazd czy domówkę. Równie wspaniale postrzegane będą warkocze. Możemy zapleść jeden duży, kilka małych, czy zaszaleć i zapleść je na wszystkich włosach. Forma zależy od okazji.

atrakcyjna fryzura

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
Kiedy mamy zamiar modnie się prezentować najlepiej udać się do profesjonalisty, który śledzi na bieżąco trendy. Dobry fryzjer fryzjer piaseczno dobierze fryzurę, która będzie pasowała do naszej twarzy i pomoże wykreować korzystny wizerunek. Chcąc mieć idealnie dobraną oraz wykonaną fryzurę, najlepiej będzie wybrać się do renomowanego salonu. Jeśli chodzi o większe miasta, jak Kraków, Gdańsk czy Poznań – z pewnością nie będziemy mieć kłopotu, aby wyszukać rekomendowane miejsce, a którym pracują rozchwytywani styliści i używa się wysokiej jakości profesjonalnych produktów fryzjerskich.