Jesteś oryginalnym człowiekiem i chcesz się być widzialny? Chyba, żecechuje cię bardziej charakter introwertyka schowanego w swoim świecie wartości i przekonań? Nieważne, czy umiejscowiłby się w jednej, czy drugiej grupie, albo masz coś w sobie, z pierwszego, jak i drugiego, na pewno chcesz się czymś odznaczać. Chcesz być nietuzinkowy i jedyny w swoim rodzaju, chcesz, żeby twoje walory coś znaczyły, chcesz, żeby świat poznał się na tobie.

No tak, można się wzdrygnąć na samą myśl, iż będziemy obserwowani przez wszystkich ludzi. Moment, ale nasz styl ubierania, sposób bycia, te rzeczy mówią o nas i nie trzeba wcale wychodzić na wielka, oświetloną scenę, żeby zademonstrować kim jesteśmy. Po prostu jesteśmy stale widoczni i oceniani (prawdę mówiąc sami też wydajemy sądy), więc dobrze by było w tym całym podpatrywaniu wyrazić własną osobowość.

t-shirt Adidas

Autor: McArthurGlen Designer Outlets
Źródło: http://www.flickr.com

Jednym z fajniejszych na to pomysłów może być zaprojektowanie koszulki. Oczywiście, w wielu miejscach można kupić jakiś fajny t-shirt w sklepie z koszulkami, ale często nie możemy wyszukaćtam wzoru, który pasowałby do nas, do naszej osobowości.

Jeśli znajdujący się tutaj tekst Cię intryguje, to kliknij ten link – znajdziesz tam unikalny serwis www (www.gdr.pl/), który zapewne uznasz za wartościowy.

Za sprawą własnej koncepcji możesz wymyślić, na przykład, śmieszną koszulka z nadrukiem lub melancholijną koszulkę z jakimś znanym cytatem (wielu było tragicznych poetów, artystów, może to ich sentencje chcesz nosić na klacie).

Więcej na

W dużej mierze jednak największą popularnością cieszą się koszulki z napisami, które komentują aktualne wydarzenia. Często należą do nich teksty, wypowiedzi znane z mediów, a niekiedy znane tylko dla pewnej, wtajemniczonej grupy ludzi. Najczęściej młode pokolenie znacznie bardziej rozgryzie przekaz na takiej szczególnej kreacji niż osoby trochę starsze. Nic w tym dziwnego, przecież język nowych mediów, media społecznościowe, tak naprawdę Internet, to sfera zarezerwowana dla młodego pokolenia.

Spójrzmy na takie memy, czy ktoś powyżej czterdziestego roku życia zajmuje się takimi rzeczami? Z pewnością są takie osoby, lecz uważają to za ciekawostkę, nie uczestniczą w tym aktywnie, nie sporządzają, jak młode pokolenie własnych wzorów. Z koszulkami jednakże istnieje widoczna różnica, że nie ma znaczenia, w jakim jesteś wieku zawsze masz możliwość by uzewnętrznić prywatne myśli, a świetną sprawą jest to, że koszt tego typu koszulki nie jest wysoki.

Dalsza część