Jaki strój wybrać na wesele? To pytanie zadaje sobie niejedna osoba szykująca się do tego typu uroczystości i dotyczy to zarówno kobiet, jak i mężczyzn. Rzecz jasna tego dnia najlepiej muszą wyglądać sami Państwo Młodzi, jednakże podstawą jest, żeby wszystko prezentowało się jak najlepiej – zarazem wystrój sali, jak i druhny i drużbowie. Oczywiście suknie ślubne, Łódź, Chełm czy Radom zamówimy przede wszystkim w dedykowanych salonach, które zapewniają kompleksowy wystrój w tym zakresie.

kliknij tutaj

Autor: DAGNEZ
Źródło: abcslubu.pl
W tego typu salonach można zakupić nie tylko suknię dla Pani Młodej, czy frak dla Pana Młodego, ale także sukienki weselne dla druhien – polecana oferta sklepu internetowego. Ich wybór nie jest łatwą sprawą, jako że suknia druhny nie powinna przesłaniać stroju głównej zainteresowanej, ale z drugiej strony nie powinna też być zbyt banalna. Czym kierować się wybierając tego typu suknie?

Najlepiej jeżeli decydujący głos jeśli chodzi o wygląd druhien będzie należał do Panny Młodej, bowiem to ona decyduje o tym w jakiej dominującej kolorystyce ma się odbyć uroczystość, a nie ulega wątpliwości, że kolorystyka odrywa w tym przypadku ważną rolę. Sukienki druhien nie powinny być białe, gdyż kolor ten przeznaczony jest dla Panny Młodej. Nie wybiera się także sukienek w jednolitym czarnym kolorze, ale pozostałe kolory z palety barw, jak najbardziej są mile widziane, zwłaszcza te, które doskonale będą współgrać z kolorystyką wszystkich ozdób i dekoracji weselnych.

Poszukujesz kolejnego wpisu na rozpatrywany w tym miejscu temat? Jeżeli tak, to ten w serwisie (http://hotelsolar.com.pl/spa-wellness/) bez cienia wątpliwości też uznasz za interesujący.

Jeśli chodzi o sukienki druhien nie ma w zasadzie żadnych konkretnych standardów, jednakże przyjęło się, iż nie powinny być one zbytnio wyzywające i z drugiej strony nazbyt „pospolite”, ponieważ jakby nie patrzeć, ślub to wyjątkowe wydarzenie i dobrze jest to święto podkreślić również odświętnym strojem. Rzecz jasna nawet proste sukienki warto upiększyć poprzez wykorzystanie nietuzinkowego materiału, czy ciekawych dodatków, które je uatrakcyjnią.

Dobierając sukienki dla druhien nierzadko kierują się one zasadą, aby wyglądać w podobny sposób i nie wyróżniać się na tle Panny Młodej, która jako pierwsza powinna rzucać się w oczy. Nie jest to jednak zasada bezwarunkowa i często stawia się także na bardziej oryginalne rozwiązania. Najważniejsze, żeby każda z pań czuła się w sukni wygodnie, a równocześnie elegancko.