Ślub to ceremonia niezapomniana, acz wymagająca. Wiąże się z miesiącami przygotowań, godzinami dyskusji i najważniejsze wiarą, iż to właśnie nasze wesele będzie długo wspominane przez biesiadników. Pamiętajmy, że pośpiech w tym temacie nie jest mile widziany, wskutek tego przygotowania powinniśmy zacząć z wyprzedzeniem.

Ceremonia zaślubin

Autor: Simon Watson
Źródło: http://www.flickr.com
Najważniejsza jest data, to od niej zaczynamy całe przedsięwzięcie. Następna kwestia to wybór lokalu oraz zaplanowanie, czy przygotowujemy przyjęcie kameralne czy też bal na sto par. Czasy w których remiza strażacka zamieniała się w salę balową na szczęście są już dawno za nami. Dzisiaj możemy wybierać między restauracjami czy domami weselnymi.

Czy ta tematyka przyciągnęła Twoją uwagę? Jeśli tak, to dodatkowo zobacz ofertę pudełko na koperty, która dotyczy omawianej sprawy, więc na pewno też Cię zainteresuje.

Aranżacja sali, karta dań nie będzie nas niepokoić, ponieważ należy tylko skonkretyzować swoje wymagania, a zostaną spełnione.

Ślub to jeden z najcudowniejszych momentów w życiu. Nic więc dziwnego, że suknie ślubne budzą tak wiele emocji – każda kobieta ma zamiar prezentować się w nich zjawiskowo. Wybór sukni trzeba rozpocząć nie później niż trzy miesiące przed datą ślubu. Narzeczone mogą się zdecydować na klasyczna, długą suknię ślubną z rozłożystym dołem albo zaprezentować się przyjaciołom w bardziej ekstrawaganckim projekcie.

Młoda para

Autor: Luca Fazzolari
Źródło: http://www.flickr.com

Oprócz efektownej sukni ślubnej, dobrze dobranego makijażu oraz bajecznej fryzury, warta uwagi jest też biżuteria ślubna, która pomoże w błyskawiczny sposób uwydatnić atrakcyjność każdej Panny Młodej – Eloi jubiler. Toteż nie pomijajmy jej i zakupy odpowiedni zestaw. Ile przyszłych małżonek tyle gustów, albowiem każda z nas jest inna, lubi inne dodatki i może pochwalić się innym typem urody. Bywają takie, które stawiają na delikatne dodatki tego dnia, inne chcą bardzo mocno podkreślić swoją urodę.

Dziewczyny o blond włosach i niebieskich oczach przeważnie decydują się na pastelowe dodatki, zaś brunetki o ciemnych oczach ochoczo wybierają bardziej soczyste kolory, które wspaniale podkreślają ich urodę. Pamiętajmy też o sprawdzonym fotografie, bo to dzięki jego zaangażowaniu będzie nam dane powrócić pamięcią do tych szczególnych momentów.
Kategorie: