Oczywiste jest, że wszyscy potrzebujemy ubrania. Ich wybór jest tak ogromny, że potrafimy długie godziny spędzić w markecie, oglądając, przebierając oraz nabywając leginsy, sukienki, koszulki, żakiety i wiele innych ciuchów. Myśląc o ubraniach, mamy przede wszystkim na myśli odzież wierzchnią. Ale nie powinniśmy zapominać również o tym, co nosimy pod spodem to znaczy o bieliźnie.

Na co dzień zwykle większość z nas nie zwraca na bieliznę szczególnej uwagi. Zmieniamy majtki, skarpetki i biustonosze oraz skupiamy się najmocniej na stroju zewnętrznym.

Jeżeli interesują Cię prezentowane w niniejszym artykule tematy i masz chęć przeczytać więcej informacji na taki temat – kliknij tu (https://www.cudmoda.pl/).

A przecież bielizna to tak istotna część naszej garderoby! Poza tym rynek oferuje tak dużo asortymentu bielizny, że naprawdę jest w czym wybierać.

Mężczyźni mogą zdecydować się na bokserki lub majtki, a dla tych bardziej odważnych istnieją nawet męskie stringi. Generalnie jednak faceci niezbyt przejmują się tymi częściami garderoby – bokserki czy skarpety mają być w szczególności wygodne, a kwestia na przykład wzoru nie jest już tak istotna.

bielizna

Autor: Tracy Hunter
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawa ta zmienia się znacznie w wypadku dziewcząt. Mnóstwo z nich potrafi spędzić w internetowym albo stacjonarnym sklepie bieliźniarskim mnóstwo czasu – Amazing Girl. Wybór modeli staników, stringów, rajtuz czy piżam jest tak duży, że niejeden pan może złapać się za głowę, gdy przykładowo zechce kupić swej narzeczonej bieliźniarski prezent. Jeżeli facet nie wie, jaki konkretnie rozmiar biustonosza nosi jego żona (przecież kto się połapie, co dokładnie znaczą te tajemnicze oznaczenia liczbowo-literowe na metkach), jako upominek może kupić na przykład koszulkę nocną lub (by nadać związkowi trochę pikanterii) lateksowe ubrania. Ciekawym pomysłem na tego typu fikuśny upominek jest również bodystocking – amazinggirl.pl/bielizna-damska/bodystocking.html. Tego rodzaju bielizna występują ze standardowymi oznaczeniami określającymi ubrania, czyli XXS, M, XL itp., tak więc żaden facet nie będzie miał kłopotów z wyborem bielizny we właściwym rozmiarze.

Jak widać, bielizna może być nie wyłącznie zwyczajnym ciuchem powszechnego użytku, któremu nie poświęcamy zbyt wiele uwagi, ale przy odrobinie chęci, może stać się na przykład efektownym prezentem, z którego zarówno obdarowana (małżonka) jak i strona obdarowująca może być usatysfakcjonowana…