Kobiety lubią, kiedy mają możliwość założyć urzekający pierścionek na ważny wieczór, ale też do biura.
Panowie, którzy mają zamiar zrobić niezapomniany prezent dla swojej kobiety, często sięgają po stare oraz sprawdzone sposoby.

kopertówka

Autor: Joonie – http://justjoonie.blogspot.com/
Źródło: http://www.flickr.com

pierścionki z cyrkoniami
Zamawiają biżuterię. I to doprawdy rewelacyjny pomysł, ponieważ zjawiskowej biżuterii nigdy nie jest nazbyt wiele w kobiecej szkatułce. Powinna być ona rzecz jasna szykowna, tak by można było ją nałożyć do pracy, ale także do teatru lub filharmonii. Jeżeli nie mamy pieniędzy na zakup drogiego pierścionka z diamentem, to mamy możliwość znaleźć coś równie ładnego, ale nie tak drogiego — pierścionki z cyrkoniami. Cyrkonia to sztucznie zaprojektowany kamień, który jest niebywale podobny do diamentu. Posiada ten sam kolor i tak samo ładnie załamuje promienie, dzięki czemu błyszczy się w słońcu. Dlatego jest coraz bardziej modna i da się ją spotkać w niejednym sklepie jubilerskim. Dzięki swojej cenie wydaje się być bardziej przystępna. Współcześnie panie nie muszą zatem czuć się mniej wartościowymi, wyłącznie dlatego, że nie mają pieniędzy na drogie pierścionki. Cyrkonia ślicznie prezentuje się zarówno w złotej, jak i w srebrnej oprawie.

Czy ten tekst uważasz za wartościowy? Jeśli tak, to kliknij oraz przeczytaj więcej – będące tutaj zagadnienia udzielą odpowiedzi na wszystkie Twoje pytania.

Ostatnio modne są także platynowe pierścionki i w takim przypadku połączenie jest tak samo piękne. Dzięki różnym domieszkom można uzyskać wspaniałe kolory cyrkonii.

Na przykład zielone, żółte albo brunatnofioletowe. Cyrkonia jest w sprzedaży już od około 50 lat. Wymyślono ją we Francji. Od swojej pamiętnej premiery nie maleje ani jej uroda, ani moda na nią. Wobec tego warto skusić się i kupić z nią pierścionek.
Kategorie: