Co będzie najmodniejsze w nadchodzącym letnim sezonie? Wystarczy spojrzeć na propozycje najznamienitszych domów mody tudzież do magazynów stricte związanych z modą. A co tam zobaczymy?

Moda damska

Źródło: ladym.com.pl
Prym wiodą kwiatowe printy. Rzeczywiście, czym byłaby wiosna bez kwiatów! To aktualny trend, który znajdziemy na spódnicach, butach czy we włosach. Musimy się postarać by wyglądać kolorowo oraz kwieciście. Kolorowa, modna tunika damska w duecie z białymi spodniami da nam promienny, letni wygląd. A dlaczego z białymi?

Albowiem to podstawowy, obok pasteli dominujący kolor tej wiosny i lata. Mile widziane wszystkie formy – od prostej minimalistycznej po bardziej wyszukane i kobiece. Kolor biały jest zawsze mile widziany i znakomicie się nam spisuje w czasie wysokich temperatur. Od zawsze słyszeliśmy termin „mała czarna”, w tej chwili zawojowała światem mody „mała biała”, którą o każdej porze roku widzimy na „salonach”. Biel odejmie nam lat, a doda dziewczęcego uroku.

W momencie gdy drzemie w nas dzikie zwierzę (o ile nie jest to leniwiec), pokuśmy się o modne bluzki damskie z motywem zwierzęcym. Projektanci czerpiąc inspiracje z tropikalnych lasów i afrykańskiej sawanny zapragnęli przenieść ich klimat w świat mody. Zwierzęce wzory w miejskiej dżungli? Dlaczego nie! Spodobają nam się tutaj neutralne kolory, które idealnie uwydatnią muśniętą słońcem skórę.

Niezwykle romantyczne koronki są ponadczasowe, lecz w tym sezonie szczególnie zagościły w sklepach. W swym najnowszym wydaniu tworzą kunsztowne wzory na sukienkach. Zwracamy uwagę na żywe kolory, np. fuksję.Standardowo – dżins pojawia się co sezon. Co odważniejsze mogą wybrać total look, pozostała część niech pozostanie przy łączeniu z koronkami, skórą i złotem.Jeśli chcemy się dowiedzieć o to co proponują nam „sieciówki” i ogólnie dostępny towar, znajdziemy w nich wszystko.

Jeśli opisywana problematyka Cię ciekawi, to możesz uzyskać podobne dane na przedstawiane zagadnienie. W tym celu odwiedź serwis www bluzy robocze z nadrukiem.

I nie mało ważne jest czy lubimy rurki czy boyfriendy, bez problemu dostrzeżemy je w sklepach.

Jednak powinniśmy sobie zdawać sprawę z tego, iż jeżeli jesteśmy ubrani w zgodzie ze swoją sylwetką, podkreślamy swe atuty, a kamuflujemy cechy, których w sobie nie lubimy- to czy mamy na sobie spódnicę sprzed 10 lat, czy z najnowszej kolekcji nie ma małe znaczenie. Nie usłyszymy, że nie pożądamy za trendami.