W aktualnych latach jeszcze bardziej widoczna staje się niezwykle krzepiąca i optymistyczna tendencja do promowania, szczególnie pośród młodzieży, pewnych zachowań patriotycznych.

Funkcjonowania takie przejawiają się na wszelakie sposoby. Od uczestnictwa w różnego wariantu pikietach, przez popularyzowanie postaw patriotycznych w Sieci do zwykłego noszenia ubiorów posiadających odpowiednie nadruki.
Dla przykładu w Sieci można bez najmniejszego problemu zakupić takie przedmioty jak koszulka maszyna do koszulek albo bluza Narodowe Siły Zbrojne. Jak ogólnie wiadomo, NSZ to krajowa wojskowa konspiracyjna siatka, jaka działała w latach 1942-1947. W maksymalnym okresie w jej szeregach skupiało się ok. 75 tysięcy członków. Tego typu bluza Narodowe Siły Zbrojne ma za obowiązek uwiecznić ludzi, jacy żyjąc w niezwykle ciężkich czasach, początkowo bili się z okupantem niemieckim, by potem walczyć o wolność z okupantem radzieckim. Taka bluza Narodowe Siły Zbrojne mogłaby zatem posiadać druk z polskimi Kolorami narodowymi, z śnieżnobiałym orzełkiem czy ze skrótem nazwy samej instytucji.
bluza narodowe siły zbrojne

Autor: Prayitno / Thank you for (4 millions +) views
Źródło: http://www.flickr.com
torba zrzutowa
Jeżeli ciekawią nas takie postaci aktywności jak obozy survivalowe, to być może zaciekawi nas do kupienia m.in. w Internecie tzw. torba zrzutowa. Jest to specjalna torba wojskowa, jaka mogłaby być przyczepiona do paska za pośrednictwem szlufek, na zatrzask lub za pomocą rzep. Oryginalnie torba zrzutowa była stosowana przykładowo do przechowywania magazynków do broni.

Taka torba zrzutowa posiada także specjalny ściągacz, który zapobiega wypadaniu dobytku podczas dynamicznych ruchów jej posiadacza. Więc tego typu torba zrzutowa może się przydać w bardzo wielu okolicznościach.