W obecnych czasach w sieci można kupić niemalże wszystko – korzystamy z tego tym chętniej, iż zazwyczaj ceny oferowane przez sklepy online są o wiele niższe niż te proponowane przez sklepy stacjonarne.

okulary versace

Autor: art.widi.pl
Źródło: http://art.widi.pl
Zwykle nie ma w tym nic dziwnego, gdyż koszty prowadzenia sklepu internetowego są znacznie niższe, wobec czego ich właściciele nie muszą naliczać tak wysokiej marży, jednak zdecydowanie w sieci również można trafić na oszustów i bywają sytuacje, gdy powinna zapalić Ci się pomarańczowa lampka.
Unikaj aukcji internetowych
Klapy oddymiające

Autor: Firma WIŚNIOWSKI
Źródło: Firma WIŚNIOWSKI
O ile zwykle na różnego rodzaju portalach aukcyjnych znajdziesz niewątpliwie najniższe ceny i dostaniesz tam nawet okulary przeciwsłoneczne Gucci za połowę normalnej ceny, o tyle niewątpliwie to właśnie takich miejsc musisz się wystrzegać. Zwykle na tego rodzaju aukcjach przedmioty wystawiają osoby prywatne, wobec czego nie masz praktycznie najmniejszej możliwości zweryfikowania tego, czy naprawdę sprzedawany jest oryginalny towar i czy kupione przez Ciebie okulary Chanel nie są przypadkowo podróbką. Jeśli już chcesz coś zamówić od osoby prywatnej, powinnaś poprosić o okazanie paragonu zakupu danej rzeczy – jeżeli to naprawdę będą oryginalne okulary Chanel, z pewnością taki paragon zobaczysz. Jeżeli natomiast nie – i tak nie masz czego żałować.
producentów

Autor: Ilmicrofono Oggiono
Źródło: http://www.flickr.com

Sprawdzaj certyfikaty

Jeżeli sklep ma w swojej ofercie na przykład okulary Versace, wtedy niewątpliwie na jego witrynie internetowej znajdziesz odpowiedni certyfikat i wszelkie niezbędne oznaczenia uczciwego handlowca. Warto zapłacić nawet kilka złotych więcej aby mieć gwarancję, że płacisz za autentyczne okulary okulary przeciwsłoneczne Versace, a nie na przykład za kiepską podróbkę.