Moda stale ewoluuje. Obserwuje to nawet modowy laik. Da się jednak wskazać takie elementy garderoby, które od kilku dekad wciąż są modne, choć ewoluują w swojej formie, dostosowując się do obecnych trendów. Przedstawiamy kilka ponadczasowych części garderoby, które warto posiadać w szafie.

W pierwszej kolejności są to markowe dżinsy. Nie ma sylwetki, do której nie dałoby się dobrać właściwego modelu. Dodatkowo są to spodnie, które w parze z obcasami lub gustownymi balerinami czy białą koszulą, dadzą elegancki look. Wygodne, praktyczne i towarzyszące nam od wielu, wielu lat.

odzież

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com

T-shirt już dawno temu przestał być kojarzony ze sportowym charakterem.

Jeżeli niesamowicie zajmuje Cię prezentowana w tym artykule sprawa, to poza tym zobacz ofertę na stronie (https://www.mroptic.pl/). Z pewnością odnajdziesz tam coś ciekawego dla siebie.

Szczególnie koszulki męskie przestały być tylko częścią garderoby, a zaczęły być w pewnym sensie billboardami. Za pomocą koszulek ludzie niejako porozumiewają się ze światem wyrażając własną niezależność, manifestują swoje poglądy oraz zainteresowania. Ich unikalne wzornictwo w połączeniu z wysoką jakością tkanin i trwałością druku powodują, że T-shirt stanowi bazę wielu stylizacji. W prosty sposób podkreślają nasz styl i to, co nam w danej chwili „w duszy gra”.

Skórzana kurtka to kolejny must have każdej fashionistki. Nie ma co zastanawiać się czy warto skusić się na jej zakup, ponieważ będzie nam służyć latami. Sprawdzi się w każdych okolicznościach. Od dłuższego czasu udowadnia nam to ikona stylu Kate Moss, która ze skórzanej kurtki zrobiła swój znak

obuwie damskie

Autor: foeoc kannilc
Źródło: http://www.flickr.com

rozpoznawczy. Brytyjska modelka lubi eksperymentować toteż w jej szafie oprócz szpilek znajdują się kalosze Huntery, które nosi z wielką gracją i prezentuje się w nich niezwykle efektownie – zobacz jakie.


Te hippisowskie, wytrzymałe buty są wręcz uwielbiane przez miłośników najnowszych trendów na festiwalach rockowych czy bulwarach naszych miast. W połączeniu z ciepłymi ocieplaczami bardzo dobrze spisują się o każdej porze roku. Nie dziwi więc, że te rozpoznawalne na całym świecie, modne, wygodne buty w żywych kolorach cieszą się dużą popularnością i mają coraz więcej sympatyków.