Renomowana firma H&M funkcjonuje już od kilku dziesięcioleci. Nad Wisłą pionierski sklep H&M postawiono równo dekadę temu.

Ta szwedzka marka odniosła znaczny sukces na skalę światową, gdyż udało się jej pogodzić dobrej klasy ubrania z niewielkimi cenami. O ile jeszcze do tej pory nie wybierałeś odzieży tej marki, to najlepsza pora, by odszukać pobliski sklep H&M.

Biała koszula zawsze w modzie

Autor: Nife
Źródło: Nife

Zanim to zrobisz, powinieneś zobaczyć oficjalną stronę sieciową tego nordyckiego giganta modowego. Strona jest dostępna także na smarfony i oferuje sporo ciekawych możliwości. Na portalu zobaczysz, jakie ubrania posiada w sprzedaży stacjonarny sklep H&M.

Zaciekawiły Cię prezentowane informacje? Wejdź na nowy materiał a zapewne dowiesz się nowych rzeczy, które Cię zainteresują.

W zeszłym roku firma H&M rozpoczęła współpracę z największą gwiazdą angielskiej piłki nożnej – przystojnym Davidem Beckhamem. Na witrynie jest krótki filmik reklamowy z udziałem Beckhama, który został wyreżyserowany przez samego Guya Ritchiego, świetnego reżysera z Hollywoodu, dawnego małżonka Madonny. Przystojny gwiazdor promuje najnowszą kolekcję bielizny dla mężczyzn. Wszystkie sprzedawane pozycje zobaczysz w przejrzystym katalogu produktów.

Codzienna aktywność

Autor: Apteka-zdrowie.eu
Źródło: www.apteka-zdrowie.eu

Jeśli nie lubisz chodzić po sklepach z ubraniami i wolisz wybrać towary dla siebie (np. płaszcze H&M ) siedząc w mieszkaniu przed laptopem, strona WWW marki H&M oferuje ci przydatne narzędzie – wirtualną przymierzalnię. Na stronie zobaczysz kobietę bądź pana w majtkach, na którego wdziejesz elementy odzieży.Tą drogą upewnisz się, czy np. żółta kamizelka pasuje do brązowych spodni. Co najciekawsze, da się dopasować nawet facjatę modela oraz zachować daną koncepcję na później.

Strona marki H&M daje dwadzieścia pięć procent upustu na ubranie, jeżeli zarejestrujesz się do oficjalnego newslettera. To korzystna opcja – będziesz otrzymywać najświeższe dane na temat najnowszych trendów w modzie darmowo i wybierzesz sobie odzież z dużą zniżką przy pomocy bonu, który uhonoruje każdy sklep H&M.

Źródło: domodi