Kobiety kochają stroić się, kupować nowe ciuchy, a zwłaszcza obuwie. Wiele z nich posiadają nawet duże garderoby, w których wszystkie półki mieszczą różne pary obuwia. Niektóre znane gwiazdy oraz celebrytki mają podobno dziesiątki par butów. Istotne jest jednakże, ażeby zakupując buty nie patrzeć wyłącznie na ich wygląd, lecz i wygodę. Nikt chyba nie wyobraża sobie biegów w niekomfortowych butach, jakie po kilkudziesięciu metrach porania stopy a nawet narażą na złamania czy groźniejsze kontuzje.

Oczywiście nikt nie zmusza nas do kupowania wielu i następnych par butów i posiadania wielkiej szafy pełnej butów, jednakże mało z nas wyobraża sobie, ażeby nie posiadać w szafce chociaż kilku par obuwia, najlepiej takiego, które byłoby dopasowane do różnych pór roku i przeróżnych warunków pogodowych – sprawdź ofertę Pantofelek24.

Z tej przyczyny wspaniale jest w lecie mieć jakieś wygodne adidasy, sandałki a na plaży wkładać klapki, natomiast w zimie włożyć na stopy coś cieplejszego, tak, żeby nawet w przypadku pogorszenia się pogody, kiedy temperatura spada poniżej zera, być gotowym na ową ewentualność.

Jak już wspomniałam, w wyborze butów i ich różnorodności dominują panie, które uwielbiają posiadać w swej garderobie kilkanaście, a jeśli miejsce na to pozwoli, to nawet kilkadziesiąt par obuwia – zerknij tutaj. Filozofia, pomagająca w zgromadzeniu obuwia i nabywaniu kolejnych par obuwia, zazwyczaj polega na tym, że są one dokupywane na ważne uroczystości i zazwyczaj brakuje pani obuwia, które będą dopasowane do nowej kreacji. Przecież nie wypada do cudownej, czarnej eleganckiej sukni zakładać szpilek, które w pewien sposób nie będą harmonizowały z całością.

buty

Autor: VIVOBAREFOOT
Źródło: http://www.flickr.com

Dochodzi do tego również kilkadziesiąt par zakupionych dzięki niebywałej okazji sezonowej! I tak na przykład wracając z pracy i przy okazji wykonując zakupy, możemy natrafić na przykładowo bardzo ładne lordsy, których dodatkowym plusem okaże się zaskakująco niska cena. Aż żal nie skorzystać z takiej promocji!

Lordsy można nosić wiosną, w lecie czy jesienią, ale są przecież buty, jakie sprawdzą się jedynie w danej porze roku. I tak na przykład większość pań nie wyobraża sobie ciepłych, letnich dni bez zaopatrzenia się w wygodne a także przewiewne espadryle a na plaży dobrze poruszać się w japonkach lub delikatnych sandałkach.

To obuwie letnie, natomiast powinniśmy właściwie także doliczyć do tej kolekcji obuwie przeznaczone na chłodniejsze ewentualnie zimowe dni.

Chcesz chłonąć dalej wciągającą lekturę? Zatem nic nie stoi na przeszkodzie – kontynuuj futerał na okulary na następnej witrynie.

W przypadku śnieżnych i zimowych dni oraz niskich temperatur, na samym szczycie wygody oraz komfortu będą buty w rodzaju emu. Są one ciepłe i gwarantują świetne ogrzanie stóp, nawet w bardzo niskich temperaturach. Do tego należy dołączyć jeszcze kilka par kozaków, zarazem tych niskich jak oraz wysokich, a też stylowe botki. Tak wyposażona garderoba umożliwi niejednej pani czuć się stylowo i pięknie w każdej porze roku.

Kategorie: