Nowoczesna moda otwiera wiele drzwi i dostarcza możności dobierania stylów, jakie do tej pory się eliminowały. wyglądamy najprzyzwoiciej w tym, w czym porządnie się czujemy i powinnyśmy się ubrać, a nie przebrać.
Doskonale dobrana sukienka tuszuje niedoskonałości sylwetki jednocześnie uwydatniając każde jej atuty.

kobieta w komplecie czarnej bielizny

Autor: Chiara Musiu
Źródło: http://www.flickr.com
Dodaje właścicielce uroku, a jej sylwetce nadaje właściwe proporcje. Zwłaszcza mini sukienka wygląda bardzo kobieco.

Nie czekaj – jeżeli przypadł Ci do gustu ten wątek, to kompleksowy tekst (http://www.bratapeofficial.com/tasmy-bra-tape) możesz także przeczytać pod poniższym linkiem. Opisy stworzyliśmy dla Ciebie z chęcią.

Jednakże pośród wielu trendów i krojów należy wybrać taki, jaki będzie odpowiadał danemu modelowi sylwetki. Oprócz małej czarnej w garderobie każdej pani powinna znaleźć się również strój w kolorze czerwonym. Czerwony kolor to kolor w porównaniu z wieloma pozostałymi odważny, który odróżnia się w tłumie. Czerwona suknia ma możliwość mieć mnóstwo tonów, dlatego przed zakupem powinnyśmy się zastanowić, który kolor okaże się dobry właśnie w naszym wypadku.

mini sukienka

Autor: Husqvarna
Źródło: Husqvarna
marki

Źródło: http://pixabay.com/

Dekolt sukienki powinien być dopasowany do określonego rodzaju figury. Jest tu istotna długość szyi, wymiar piersi, czy też szerokość ramion. Wzorzyste tkaniny nie służą niskim niewiastom. Dzielą sylwetkę na części, wizualnie ją zmniejszając. Z tego samego powodu muszą one unikać grubych poziomych pasów. Panie wysokie mogą sobie pozwolić na wszelakie wzory z tkanin w poziome desenie, marszczenia, również falbanki, jakie optycznie zmniejszają figurę.

Jeżeli zdecydowałyśmy się na suknię prostą o zachowawczym fasonie, dopasujmy do niej buty przykuwające uwagę. Zaś gdy nasz Wybór padł na model oryginalny, olśniewający sam w sobie, zdecydujmy się na obuwie klasyczne, bez wzorów, czy też dodatkowych ozdobnych elementów.