Jeśli nasze ubieranie się było dotąd sumą przypadkowych wyborów, to być może nastał najlepszy moment na to, by w końcu to zmienić. Nie zwlekajmy do chwili, kiedy w towarzystwie naszych kolegów, rodziny bądź przyjaciół okaże się, że nie znamy najważniejszych zasad mody, nie wiemy, jak zestawiać poszczególne elementy i jak na daną okazję się ubrać. Takie podstawowe informacje powinny być nam wpajane już w szkole, niemniej okazuje się, że wielu dorosłych ludzi nie radzi sobie z zagadnieniami związanymi z modą i po prostu są zagubieni w świecie pełnym przeróżnych fasonów, odcieni, faktur, krojów i sposobów noszenia ubrań. Nie bądźmy więc ignorantami i czym prędzej nadróbmy wszelkie zaległości. Wiedza jak się ubierać przyda się na co dzień.

ubrania

Autor: goblinbox_(queen_of_ad_hoc_bento)
Źródło: http://www.flickr.com
Na samym wstępie naszej przygody z modą, powinniśmy przeanalizować, jakiego typu ludźmi jesteśmy. Moda nie może ingerować w naszą osobowość. Ubieranie czegoś, co nie pasuje do naszego charakteru, nie jest najlepszym pomysłem, bowiem poprzez ubiór mamy się wyrażać, a nie kamuflować – opublikował. O ile buty damskie maciejka zwykle pasują właściwie każdej kobiecie, o tyle kurtki męskie zimowe z racji tego, że mają rozmaite fasony, nie jest już tak łatwo wybrać.

Wejdź na stronę autora (https://www.centrumhigieny.pl/ostrzalki-do-nozy). Zachęcamy Cię gorąco! A to przez to, że oczekuje tam na Ciebie mnóstwo dodatkowych oraz interesujących szczegółów.

Powinniśmy więc przyjrzeć się ofertom sklepowym i po kolei odrzucać to, co niestety nam nie odpowiada.

moda

Autor: bobbi vie
Źródło: http://www.flickr.com
Drogą prób i błędów odkryjemy ostatecznie swoją przestrzeń mody, która w pełni zacznie odzwierciedlać to, jakiego rodzaju ludźmi jesteśmy. Nie chodzi więc o to, żeby bezmyślnie kopiować aktualne trendy i wyglądać jak wszyscy inni napotkani po drodze ludzie, ale o to, by być sobą, umieć eksperymentować, łamać zasady i skutecznie szokować innych swoim wyglądem. Niekiedy wystarczą małe kroki, aby nasza garderoba dawała nam więcej możliwości. Być może buty lordsy, na jakie przez dłuższy czas nie chcieliśmy się zdecydować, będą czymś, co nieco ożywi nasz charakter? Nowy element może istotnie odmienić nasz wizerunek i pomóc przyciągnąć uwagę innych ludzi – jak dobierać buty lordsy. Oczywiście, czasami warto odważyć się na jeszcze większe posuniecie, czyli całkowitą wymianę dotychczasowej garderoby. Dzieje się tak wówczas, gdy przez lata kumulujemy brzydkie ubrania, które zalegają w naszych szafach i niszczeją, choć rzadko w nich chodzimy. Wymieńmy szerokie bluzy na koszule męskie regular fit i postarajmy się być ekspertami z zakresu mody!
Kategorie: