Biżuteria powinna przede wszystkim nadawać elegancji oraz eksponować atuty kobiety. Delikatna i subtelna, uwydatniająca styl oraz osobowość, to doskonałe dopełnienie powszedniej stylizacji – naturalnie o ile w tym nie się nie przesadza.
Pamiętaj, że zegarek, elegancki naszyjnik czy chociażby kolczyki powinny być dodatkiem do stroju, nie natomiast odwrotnie.

Biżuteria na Sylwestra i karnawał z kolekcji Stardust marki diva

Autor: diva
Źródło: diva
stopy

Autor: www.niedajmysie.pl
Źródło: www.niedajmysie.pl
Wykonana ze srebra, a zwłaszcza złota biżuteria, dla przykładu złote kolczyki wyeksponowana w zbyt dużej ilości, wygląda trochę niechlujnie i zamiast olśniewać, to będzie przytłaczać. Miej na uwadze również, że piękne kolczyki złote i duża bransoletka, które pięknie prezentują się oddzielnie, niekoniecznie dobrze będą do siebie pasowały. Jeżeli utrzymasz umiar, biżuteria doda Ci elegancji oraz szyku – także na co dzień. Jeśli z kolei założysz za wiele dodatków, to możesz niechcący przekroczyć granicę dobrego smaku i gustu.
kolczyki złote

Autor: fsf.images
Źródło: http://www.flickr.com
Z wykonaną ze złota biżuterią kwestia jest najbardziej skomplikowana, gdyż można niezwykle łatwo przesadzić, z tego też powodu bądź uważna. Wraz z gładkimi materiałami, które nie będą rywalizowały ze szlachetnym kruszcem. Małe kolczyki złote z ozdobnym kamieniem znakomicie będą się prezentować w towarzystwie prostej czarnej albo także granatowej marynarki. Każualowy sweter z dekoltem z pewnością polubi się z kolei z minimalistycznym łańcuszkiem i z delikatnym pierścionkiem.

Zawsze bądź na bieżąco (http://www.virtuvia.pl/) w tych dziedzinach, które Cię interesują. Jeżeli poszukujesz dodatkowych wiadomości, kliknij w podany link, a tam czeka na Ciebie masa współczesnych zagadnień z owego działu.

Złota zasada dla kobiet, które posiadają skłonność do zakładania za wielu złotych dekoracji: przed wyjściem spójrz w lustro i zdejmij jedną ozdobę. To wystarczy. Jeśli chciałabyś prezentować się kompetentnie w biurze, powinnaś zapomnieć o długich, kolorowych kolczykach i o szerokich bransoletach.

W firmie najlepiej sprawdzą się subtelne kolczyki, zegarki oraz naszyjniki. Stanowczo króluje typowe białe złoto oraz srebro, które doskonale uzupełniają zarówno ubiór elegancki, jak i ten trochę mniej formalny.