To często jest problem dla faceta – ubiór. Mawia się, że mężczyźni mają łatwiej niż panie, bo założą garnitur, jaki pasuje prawie na każdą okazję, natomiast kobieta musi kombinować, co wybrać, ażeby było najbardziej optymalnie. A weźmy taki okres świąteczny. Co to jest ubiór świąteczny, jaki jest w najwyższym stopniu optymalny, co powinien wybrać mężczyzna?

sprawdx na stronie

Autor: Vladimir Yaitskiy
Źródło: http://www.flickr.com
Nie jest prawdą, iż w okresie świątecznym zawsze powinniśmy wyglądać wykwintnie. Takie konserwatywne zasady ubioru są dość uzasadnione, jak chodzi o ślub czy wyjście do teatru. W przypadku świąt bardziej od garnituru ważny jest komfort. W tym okresie przecież w sumie najczęściej odpoczywamy lub spotykamy z rodziną, więc powinniśmy czuć się jak najbardziej swobodnie. Z innej strony być może każdego dnia jesteś zmuszony do noszenia garnituru, więc w święta marzysz o pewnej dozie luzu. Pamiętaj, możesz sobie na to pozwolić, bo nie tylko garnitur sprawi, iż będziesz się prezentował naprawdę wykwintnie. Chociaż więc mawia się, że kobieta od nadmiaru ubrań ma gorszą sytuację, to i odzież męska jest w stanie sprawić wiele problemów.

Co powiesz na klasyczny zestaw koordynowany? To pomysł na korzystne połączenie odrobiny elegancji i swobody.

Nie czekaj i przeczytaj umieszczone tu uwagi na nasz temat (https://www.azazel.pl/). To zapewne są godne Twojej uwagi dane – po prostu kliknij tutaj.

Składa się na niego granatowa marynarka, wełniane spodnie i biała koszula. Jeśli chodzi o buty, to nie ma ustalonych norm, bo mogą być one czarne, ale też brązowe czy wiśniowe. W takim stroju zawsze będziecie się prezentować bardzo stylowo. Ponadto, to bardzo interesująca propozycja dla osób, które po raz pierwszy idą na kolację do konkretnego miejsca, przykładowo może to być kolacja z przyszłymi teściami. Doskonałą ofertą jest również nieformalna marynarka. Taki ubiór sprawi, iż będziesz się prezentował elegancko, lecz jednocześnie nie będziesz musiał zakładać tradycyjnej marynarki – więcej informacji.

Takie bowiem kroje wielu osobom wydają się po prostu zbyt sztywne. Wybierz coś mało oczywistego, przykładowo oryginalną tkaninę, co umożliwi zachować smak klasyki, ale i przemycić trochę nieoczywistego stylu. Koszula dobierz białą, zaś możesz pomyśleć o dodatkach, jak mniej oficjalne krawaty. A co najważniejsze pamiętaj, że nie jesteś skazany na jeden obowiązujący strój, tak więc możesz eksperymentować, wiadomo jednak, że w granicach rozsądku, którą określa uroczystość tych świątecznych dni. Nie wybieraj się w drugą stronę, gdyż możesz stać się zbyt eksperymentalny, co akurat zupełnie nie będzie pasować do sytuacji.