Popularność na wygodę ogarnęła nasze ulice, dziś na topie są buty, które nie tylko wyglądają ekstra, ale przede wszystkim porządnie się noszą. Wybierając obuwie jesienne powinniśmy zwrócić również uwagę na to, żeby właściwie chroniły nas przed nieco chłodniejszą aurą. Szpilki od lat rządzą pośród przeróżnych gatunków damskiego obuwia. Mimo zmieniających się trendów i krojów, szpilki zupełnie się nie starzeją i w jakiejkolwiek nowej kolekcji czołowych kreatorów obuwia odnajdują własne miejsce.

kobieta w szpilkach
Autor: GabboT
Źródło: http://www.flickr.com
Obcasy dodadzą paru kolejnych centymetrów i pewności siebie. W bucie na tym obcasie, jakakolwiek kobieta, bez względu na wzrost i wagę, wygląda wysmukło i zgrabnie.

czarne kobiece szpilki
Autor: Cristina Gonzalez
Źródło: http://www.flickr.com

Niezmiennym nurtem, jaki wprawdzie panuje na naszych ulicach już od jakiegoś czasu, ale ciągle zostaje bezspornym modowym przywódcą, są półbuty damskie, takie jak na tej stronie – . Zakładamy je zarówno do strojów dziobuwie (polecamy dobre obuwie taneczne), jak też do tych więcej gustownych stylizacji, dzięki temu otrzymujemy wyszukany rezultat. Owej jesieni, sięgając po obuwie idealne na jesień, nie możemy zlekceważyć botków. Rządzą na każdych sklepowych ekspozycjach, kusząc każdą idącą damę. Barwa butów nie jest tak barwna jak w letnim obuwiu, za to formy są tak różnorodne, że każdy, nawet niezwykle wybredny, znajdzie coś dla siebie. Rozpoczynając od półbutów damskich, przez botki za kostki, aż do wysokich kozaków. To samo dotyczy obcasów. Od najwygodniejszej płaskiej podeszwy, przez średnie obcasy, do botków na dużych koturnach.

Także trend sportowy na zawsze zagościł w polskich stylizacjach i niejednokrotnie czerpią z niego inspiracje też osoby niemające na co dzień dużo wspólnego ze sportem. Nic nadzwyczajnego, sportowe buty są planowane przez najwspanialsze marki, skonstruowane z wysokiej jakości tworzyw, także ogromnie komfortowe. Preferując obuwie sportowe, też wynajdziemy obuwie jesienne, właściwe dla nas.

Luksus, to tylko nim musimy się inspirować, kupując obuwie jesienne. Na szczęście teraz nie musimy już wybierać pomiędzy popularnością a wygodą.

Powiązane Posty

Ciuchy na tę okazję

Najpopularniejsze trendy w przemyśle modowym, czyli co się teraz nosi

Praktycznie co sezon parę tendencji w modzie zostaje tak znane, że szaleje za nimi każdy kto lubi modę. Od czasu do czasu dzieje się tak , iż dany trend zostanie z nami na dłużej, jak dla przykładu wracające co roku w okresie wiosennym pastele, czy motywy kwiatowe. Jednakże najczęściej jest tak, iż rozchwytywana w danym czasie tendencja, po paru miesiącach zostaje całkowicie zapomniana, zastępowana przez inną, nowszą. Ciekawe jak skończą te, które kochamy dziś?

Ciuchy na tę okazję

Perfekcyjna bielizna dla młodych matek, która zaprojektowana jest z myślą o ich oczekiwaniach

Oczywiste jest, że każda świeżo upieczona matka powinna posiadać wszystko to, co umożliwi jej jak najbardziej optymalną troskę nad dzieckiem, a do tego będzie dla niej zapewniające komfort. W takiej mierze, na ile matka czuje się dobrze ze swoją osobą, tak będzie odczuwać to jej dziecko. Ta kwestia była już dowiedziona.

Ciuchy na tę okazję

Nowoczesne kuchnie – szykowne, eleganckie a zarazem użyteczne i efektywne

Dziś bardzo wiele mówi się o nowomodnych kuchniach. Nowoczesne kuchnie to takie, które scalają spore walory użytkowe z walorami estetycznymi. W nowoczesnych kuchniach nie może więc zabraknąć wyśmienitego stylu, wytworności i klasy, a jednocześnie kuchnie takie muszą być efektywne i niezwykle pożyteczne. Jak więc wyglądają dzisiejsze nowoczesne kuchnie?