Jak to bardzo dobrze wiemy ubrań nigdy dosyć, dlatego każdego roku, co każdy sezon, pokazują się całkiem nowe trendy i co jakiś okres czasu obmyślane są coraz nowsze typy okryć.

Jak by jednakże nie było, zdecydowanie dużo większą różnorodność ubrań posiadają kobiety. W czasie, gdy u mężczyzn występuje czegoś tylko jeden rodzaj – tak jak w interesujących nasze osoby dzisiaj szlafrokach – u kobiet powstało ich kilka rodzajów o przeróżnych nazwach. Czy to oznacza, iż ubrania męskie – w naszym wypadku szlafroki – bywają w jakiś sposób gorsze?
akt - ubrania

Autor: Kris Duda
Źródło: http://www.flickr.com
oświetlenie led

Autor: Solarbotics
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy spośród nas posiada w głowie całkiem inny rodzaj męskości – to dlatego coraz to bardziej poszerzają się trendy typowo męskie no i to w coraz bardziej niespodziewanej strony. Jednakże bardzo wielu nadal ma niewiarygodnie podobną koncepcję, która to do tej pory dominuje wśród spoglądających. A więc facet winien być „męski” – silny, dobrze zbudowany i tak naprawdę typ ubrań jaki to nosi winien być silniej minimalistyczny, czyli zero niepotrzebnych ozdóbek, czy też po wstawianych barw. To z powodu takiego rodzaju myślenia ubrania typowo męskie stoją odrobinę z tyłu za kobiecymi – co więcej większości wcale to nie przeszkadza.

Nie czekaj – czytaj na temat, który tutaj omówiliśmy. Więcej informacji znajdziesz w tekście ukrytym pod wskazanym linkiem.

Biorąc dla przykładu napomknięty wcześniej szlafrok męski, mamy możliwość się przekonać, że pomimo iż „szlafrok to szlafrok”, to w niczym nie ustępuje tym kobiecym. Damskie szlafroki są zazwyczaj wykonywane z tych samych materiałów co te męskie – posiadają jednak bogatsze wzornictwo oraz kolory. Z drugiej strony, pomimo tego, męskie szlafroki zupełnie niczym im nie ustępują.

Dlaczego? Albowiem porządnie dobrany ma możliwość pokazać mężczyznę z tej dobrej strony, uwidaczniając właśnie jego „męskość”, którą to każdy z nich – nawet i jeśli lubi bardziej fantazyjne rzeczy – bardzo pragnie pokazać.
Kategorie: