Spódnica – posiadać czy być – przewrotne pytanie, albowiem rzecz jasna, że mieć! Szafa bez spódnicy? To nie do przyjęcia. Zbyt dużo szans miksowania bezpowrotnie zostałoby utraconych.

Melanż Sklep - spódnica

Źródło: www.melanzsklep.pl
Spódnica + top + sweter – i można śmiało udać się na randkę, spódnica + koszula + żakiet – i strój do pracy jak znalazł, spódnica + zwykły top – doskonałe zestawienie na spacer. W ten sposób można bez końca tworzyć przeróżne zestawienia. I nie trzeba posiadać w szafie niezliczonej liczby spódnic, bowiem wygląd spódnicy zmienia się w zależności od dodatków.

Spódnica może również pomóc nam w skutecznym zakamuflowaniu niedoskonałości sylwetki, na przykład zamaskować zbytnio szerokie biodra lub odwrócić uwagę od rozbudowanych, szerokich ramion. Przykładem takiej spódnicy jest modna spódnica Kila, która nie dosyć, że ma czadowy, żywy kolor przyciągający wzrok to dodatkowo ma także baskinkę, która optycznie rozszerza biodra. Podobnie zadziała spódnica Eve, której mocne paski skupiają wzrok.

Wąskie pasy na górze spódnicy optycznie wyszczuplają, natomiast ciut szersze u dołu równoważą sylwetkę. Oba typy spódnic są bardzo dobre dla Pań o wąskich biodrach. W podobny sposób jak model bandażowy, który w nadzwyczaj rozkoszny sposób owija ciało. W zasadzie do takiej spódnicy prosty, gładki top będzie idealny – zrównoważamy w ten sposób bogate szycie szycie na miarę wrocław spódnicy prostotą gładkiego topu. Spódnica Bianka jest idealnym przykładem takiej spódnicy.

Kategorie: