Sklepiki dla mężczyzn rozmiarów tak przezywanego „plus size” wewnątrz Poznaniu nie jest zbyt wiele, jednakże mają w posiadaniu bardzo duży dobór ciuszków – jeżeli nie w sklepiku stacjonarnym, to za całą gwarancją na jego stronie internetowej.

szafa

Autor: Global Panorama
Źródło: http://www.flickr.com
panowie
W tym artykule przybliżymy Wam rozmiary, a także opowiemy parę słów o koszulach.
Rozmiary w sklepach przeznaczonych dla puszystych o wiele bardziej różnią się od rozmiarówki w zwykłych sklepikach (sklep dla puszystych dla Poznania). Jeśli chodzi o mężczyzn, to sklep dla puszystych Poznań oferuje jeżeli nie w samym sklepie, to na jego stronie sieci internetowej, rozmiary od tak przezywanego 2XL (na co dziań to rozmiar XXL) do nawet 10XL, wszystko jest jednak uzależnione od sklepiku, do którego weszliśmy, zazwyczaj też odróżniają się troszkę również owe rozmiarówki, zależnie od rodzaju dobranego ubrania. Przeróżne tabelki, są dla różnych części garderoby. Spodnie, jeansy i Szorty posiadają jedną Rozmiarówkę, t-shirty, bluzy, swetry i kurtki następną, a koszulki (zobacz koszulki z własnym nadrukiem) – jeszcze inną, oraz z tego powodu skoncentrujemy się dzisiaj bardziej na tych na ostatku.
Koszule męskie duże rozmiary Poznań mierzy się w obwodzie w klacie i kołnierzyku – po tym możemy poznać ogólny rozmiar, który jak było napomknięte, jest od 2XL do nawet i 10XL.

Przeciwko pozorom, każdy mężczyzna może wyglądać dobrze – koszule oferowane przez sklepiki dla Dużych Panów, bywają zazwyczaj przepięknie skrojone, a dobrze dobrana również kolorystycznie ma możliwość dodać pewnego rodzaju wyrafinowania, albo na odwrót – frywolności (koszule męskie duże rozmiary poznan). Pamiętaj – to, że jesteś duży, nie znaczy, że nie masz możliwości dobrze wyglądać!