Warto pamiętać, że cała zawartość naszej szafy w pewien sposób odzwierciedla to, jakimi ludźmi jesteśmy. Jeżeli mamy skłonności do tego, aby być perfekcyjni, to z całą pewnością na naszych wieszakach panuje porządek, a półki są miejscem, gdzie koszulki spoczywają równo ułożone. Oczywiście nie brakuje wśród nas i takich osób, które preferują bałagan i chaos, w jakich czują się całkiem dobrze, jednak szafa w pierwszej kolejności powinna być funkcjonalna, dlatego nie tyle kwestie porządku są tu istotne, ile sama zawartość.

Jeśli na każdą porę roku mamy w co się ubrać i zarazem czapki zimowe dziecięce, jak i sukienki plażowe można znaleźć pośród sterty naszych ubrań, to możemy być zadowoleni – nie jest źle. Niestety, aby było naprawdę dobrze, należy trochę się namęczyć i wziąć się za porządne przejrzenie tego, co mamy schowane na swoich półkach, komodach i w innych miejscach, gdzie przechowujemy ubrania na co dzień i od święta. Na pewno dobrze zrobimy, jeśli krytycznym okiem spojrzymy na swoje ubrania i zapewne połowę z nich wyrzucimy.

sukienka

Źródło: www.melanzsklep.pl

Co warto przekazać do osiedlowego kontenera z ubraniami? Na pewno to, co od dawna nie zakładaliśmy – czytaj o sukienkach plażowych .

Interesuje Cię ten tekst? Jeśli tak, to odwiedź źródło buty wojskowe a przeczytasz tam atrakcyjne informacje, które na długi czas zapadną Ci w pamięć.

Nie ma co oszukiwać siebie, że coś nam się jeszcze przyda, jako że nieużywanie danych rzeczy jest sygnałem świadczącym o tym, iż nie są nam one potrzebne.

Dzięki porządkowi w naszych szafach zyskamy wiele wolnego miejsca, w którym to po zakupach zagoszczą nowe perełki, jakie ubarwią całą zawartość naszej garderoby. Szare szpilki, czerwony szaliczek, błękitne mokasyny… Wiele jest intrygujących rzeczy do nabycia, dlatego znajdźmy dla nich miejsce i zacznijmy się nimi cieszyć. Pamiętajmy także o tym, żeby nie tylko okrycie dzienne było w centrum naszej uwagi – szare szpilki. Wiedzmy, że także tego typu dodatki, jak zegarki, portfele, walizki podróżne czy paski do spodni także pełnią istotną rolę w budowaniu naszego wizerunku. W związku z tym starajmy się stawiać na to, co ma najlepszą jakość i ładnie się komponuje z resztą garderoby. Nie bójmy się też korzystania z ekstrawagancji, która sprawi, że nasze życie będzie barwniejsze i ciekawsze. Kto powiedział, że zabawa w modę nie może stać się przygodą?