Nadeszła jesień, a wraz z nią nowe kolekcje, jakie w tym roku, mocno stawiają na rozmaitość kolorów oraz można powiedzieć pewną skromną wytworność w kroju.

krawcowa

Autor: Arek Olek
Źródło: http://www.flickr.com
mcarthur vesuvio

Autor: Butz.2013
Źródło: http://www.flickr.com

Przyjrzyjmy się nowej kolekcji butów McArthur Vesuvio.
Stroje kąpielowe od Reserved

Autor: Reserved
Źródło: Reserved
buty od firmy McArthur są obecne na naszym rynku od dwóch dekad buty firmy McArthur Vesuvio. W pierwszych latach marka szyła obuwie jedynie dla sportowców. Aktualnie posiada kilka różnorodnych linii, wśród jakich odnajdziemy serię Vesuvio. Jest ona dedykowana paniom, które lubią czuć się niezależnie, pewnie i elegancko w codziennych kreacjach. Pomysły na nowe edycje linii Vesuvio od początku lat czerpane są z obecnych światowych trendów. To znaczy, że podobne kozaki lub sandały zakładają gwiazdy takie jak Rihanna lub Beyonce. W obecnym sezonie niebywale modne są cieliste zamszowe botki i cieplejsze kozaki ze skóry. McArthur Vesuvio ma w swej ofercie parę różnych krojów botków, jakie na pewno będą pasować do wyczucia stylu każdej damy mcarthur vesuvio. Począwszy od tych z was, które wolą pastelowe barwy po te, które uwielbiają widzieć się w klasycznej czerni. Największym hitem tej jesieni są czerwone czerwone worki zamszowe botki na niewysokim obcasie. Interesującą a także modną propozycją od Vesuvio są grafitowe skórzane sztyblety rodem z westernów. Ale jeżeli nie przemawiają do Ciebie ani botki ani kozaki, mamy jeszcze jedną propozycję na tę jesień – szykowne czółenka. Od zawsze modne i eleganckie. Seria McArthur Vesuvio ma w swej ofercie mnóstwo fasonów na praktycznie każdą okazję.

Na koniec dodamy, że cenowo, musicie przygotować się na wydatek rzędu od stu do nawet czterystu pln.
Co roku przybywają nowe trendy, lecz jeżeli mowa o butach jedno jest zawsze modne – skóra. Seria Vesuvio oferuje zawsze modne fasony na każdą kieszeń.