Pomysły na upominek dla dżentelmena mogą być naprawdę różnorodne – gustowne, oryginalne, dowcipne oraz funkcjonalne.
Zobacz naszą listę podarunków dla mężczyzny oraz nabądź taki, jaki najprawdopodobniej spodoba się obdarowywanemu panu – ukochanemu, kumplowi czy też bratu.

modne kolczyki
Wyjątkowy podarunek dla mężczyzny na pewno sprawi mu mnóstwo radości. Mogą być to dowcipne gadżety, takie jak przykładowo lunch boxy w humorystycznych kształtach, lecz także gustowne karafki do whisky. Jeśli mężczyzna jest sympatykiem czarnej, pachnącej kawusi pitej z niewielkiego kubka, wtenczas filiżanki do espresso będą podarunkiem idealnym! Możesz od razu dać komplet filiżaneczek, umieszczonych na metalicznym stojaku. Pomięty kubeczek stworzony z porcelany to też świetny podarek dla mężczyzny, jaki lubuje się w espresso.

W tym miejscu znajduje się jeszcze inna strona opisująca taką tematykę. Przeczytaj także inny świeży wpis (https://www.mroptic.pl/bony-podarunkowe) na ten temat. On również jest warty poznania.

Z takowym kubkiem, miło zacząć każdy dzień.

odzież damska
Kubki termiczne to ideale podarki na okres zimowy. Długo utrzymują temperaturę picia – gorącej kawusi. Sprawdzą się też w drodze do pracy oraz w czasie dłuższej podróży. Na prezent dla Niego można nabyć takie z dowcipnym nadrukiem, w formie puchy bądź dostosowane do transportowania w wozie. Termokubki bywają stworzone z tworzywa sztucznego albo ze stali nierdzewnej. Dostępne są tańsze oraz droższe modele. Wybór uzależniony będzie naturalnie od warunków eksploatacji termicznego kubka.

Jeżeli mężczyzna, którego pragniesz obdarzyć jest miłośnikiem militariów, można mu ofiarować pas wojskowy bądź wielozadaniowy scyzoryk. Sprawdzą się też przeróżnego rodzaju kosmetyki dla panów – szampony, perfumy czy kremy do golenia, balsamy do brody bądź kremy do smarowania rąk.