Pogoń za stylem prowadzi niekiedy do kuriozalnych momentów. Niemało person obecnie nie może się uporać z faktem, że moda męska bardzo zniewieściała, a moda damska stała się tak ofensywna. A całość zaczęła się od subkultur. Skejci, skini i wszyscy inni próbowali przekraczać granice. To oni wprowadzili pośród braci uniwersalne ciuchy, przez które zwykle dziewczyny stają się podobne do facetów.

mężczyzna w jeansach

Autor: Eden, Janine and Jim
Źródło: http://www.flickr.com
Zazwyczaj nie można bez sugestii ocenić czy te rurki Lee są dla mężczyzn czy dla kobiet. Choć może to nie całkiem dobry pomysł, gdyż takie spodnie bywają również w wersjach dla puszystych. Ale wtedy to mimo wszystko są rurki lee. Następnie przeniosło się to również na koszule (pranie koszul warszawa) i ogólnie do sporej części asortymentu. Jeśli chodzi o koszule to można stwierdzić, że to trudny temat – rurki lee są śliczne. Sporo mężczyzn, mimo kilkukrotnych próśb swoich kobiet nawet nie ma zamiaru się zbliżać do tego typu asortymentu. Koszula zazwyczaj ma odzwierciedlenie w przyszłości, gdyż przeważnie wraca się do standardu. Rzecz jasna kilka kwiatowych koszul również weszło na stałe do stylu miast, ale wciąż nie bywa tak popularne jak pozostałe alternatywy. Identycznie trudno jest przy akcesoriach. Faceci coraz częściej wybierają je samodzielnie. I dzięki temu mamy problemy w stylizacjach. Przykładowo chusty lub fulary. Uważajmy głównie na te drugie, gdyż często są one przypadkowo źle tak nazywane. Uniwersalnym obuwiem stały się także rockowo-alternatywne glany. Popularność zdobywały poprzez sporo lat i sporo wydarzeń. Z akcesoriów uniwersalny stał się również kapelusz. Zazwyczaj leży on tak samo dobrze na kobiecie i chłopaku.

dżinsy

Autor: Mike Mozart
Źródło: http://www.flickr.com
Dzięki temu niemało kobiet podkradało kapelusze swoim facetom, a oni już go im ofiarują. Rzecz jasna te z rondem są zarezerwowane tylko dla pań, jednak nie tym razem o nich mowa. Również okulary stały się całkowicie obojętne. Nawet częściej wyglądają one tak samo dobrze dla całej rodziny – Denim Base. Tu ważny jedynie jest tylko rozmiar i typ. Są one koniecznym letnim pomysłem dla każdego. Nie zapomnijmy, by wszystkie rzeczy nam się dograły. Może brzmi to damsko, ale dużo person nie wie w jaki sposób dobierać ubrania do siebie i swojej sylwetki.
Kategorie: