W filmie „Nigdy w życiu!” od głównej bohaterki odchodzi mąż. Judyta płacze wieczorami w poduszkę, ubrana w grubą piżamę. Szybko jednak jej życiu zjawia się Adam, a wraz z nim: krótkie delikatne nocne koszulki, koronkowe wykończenia… Na efekty nie trzeba czekać. W nowej bieliźnie Judyta odzyskuje wiarę w swoją kobiecość i na przekór swemu powiedzeniu pozwala sobie na kolejną miłość.

bielizna nocna - Jagna.pl

Źródło: jagna.pl

Nie tylko dlatego, że inaczej wygląda. Także z tej przyczyny, że… nabrała pewności siebie. Kto wie może już nigdy nie wróciła do powyciąganych, za dużych piżam? To prawda, że jak to, w co ubieramy się w dzień. Jeżeli myślimy o naszych partnerach, sprawa jest ułatwiona – wybór, w co ubrać się do spania, ogranicza się jedynie do trzech odpowiedzi: piżamy, bielizny albo… niczego (nasze hity).

Ich partnerki, mają do dyspozycji wielki przemysł odzieżowy proponujący im piżamy w serduszka, motylki, fikuśne wdzianka do spania oraz prześwitujące haleczki.

Jeżeli myślisz, że informacje w internecie nie są wystarczające, to przejdź do linku (https://motoargo.pl/pol_m_Uklad-paliwowy-do-Motocykli-Skuterow_Kraniki-paliwa-151.html), pod którym znajdziesz dokładne omówienia tematów – odsyłacz jest tutaj.

Wygodna piżama, czy seksowna, koronkowa koszulka, na co się zdecydować? Oto jest pytanie. Oczywiście idealnie jest posiadać obie. Nasz wybór zależy od stylu, pory roku, atmosfery w sypialni, kontekstu i nastroju.

Panowie to wzrokowcy, nie tylko na początku związku, ale całe życie. W związku z tym właściwie dopasowana do sylwetki i charakteru koszulka nocna, eksponująca kobiece wdzięki może stać się praktycznym strojem do spania lub kuszącym afrodyzjakiem. Wówczas temperatura nocą będzie już tylko wzrastać!

Jeśli jednak uważasz, że koronkowe koszulki nocne nie są szczególnie wygodne, wystarczy zakupić wygodną, acz kobiecą, piżamę (sprawdź ceny na stronie sklepu). W długie, zimowe wieczory przyjemnie jest otulić się we flanelowe spodnie i koszulę. W wielu sklepach znajdziemy do spania coś zarówno wygodnego, jak i seksownego – półki w sklepach z bielizną uginają się od tego typu piżamek. Sexowna piżama nie musi składać się z paru sznureczków. To może być np. bawełniana koszulka na delikatnych ramiączkach w komplecie z frywolnymi spodenkami.

Stojąc przed wyborem koszulki nocnej, powinniśmy zwrócić uwagę na kilka rzeczy, aby zagwarantować sobie optymalny komfort spania. Jedną z nich jest skład materiału, dalej – odpowiedni fason, a najważniejszą – właściwe dopasowanie do ciała.

Kategorie: