Zachwycający podarunek dla mężczyzny to komplety do golenia. Na rynku lokalnym jest wiele gatunków kompletów do golenia, a również maszynek czy pędzli do golenia.

golenie się

Autor: Christina zur Nedden
Źródło: http://www.flickr.com
Mydło Taylor Bond Street świetnie rozprowadza się po cerze i jest specjalnym mydłem do golenia oferowanym dla mężczyzn. Taylor Bond Street to renoma znana i wzięta wszędzie, oparta na naturalnych ekstraktach roślinnych (). Mydełko prędko się pieni i upraszcza golenie. Jest oparte na prawdziwym olejku eterycznym. Kosmetyki tej marki mają ogromną jakość oraz są docenione także na dworze Królewskim. Pędzel do golenia Rossmann jest utworzony z naturalnego włosia, dzięki czemu nie drażni i nie uczula ciała. Rossmann to modny sklep kosmetyczny, gdzie mamy możliwość otrzymać wszystko do dziennej pielęgnacji ciała. Mają wyroby wielkiej jakości uznanych renom. Również pędzel do golenia Rossmann to zachwycający prezent dla wszelkiego mężczyzny (). Pędzle w Rossmannie można nabyć z podstawką o właściwej grubości oraz gęstości.

Tak samo emocjonujące materiały są opublikowane w podobnym serwisie. Jeśli masz ochotę je przeczytać – zobacz pod linkiem płyn do soczewek, który jest tu.

Dzięki temu pędzel perfekcyjnie układa się w ręce oraz znakomicie rozprowadza mydło czy też kremy na twarzy. Żyletki ASTRA to następna dobra rzecz, która powinna się odnaleźć w komplecie do golenia dla faceta. Żyletki te są zrobione ze stali nierdzewnej, do tego pokryte platyną. Są wyśmienite dla każdego zarostu, także sztywnego. Nie szarpią i nie ciągną włosków, tylko doskonale tną. To idealna rozkosz golenia pomimo mocnego ostrza.

maszynka do golenia

Autor: Igor Putina
Źródło: http://www.flickr.com
Siła żyletki ASTRA jest wielka, bo starczy jedna na kilka razy użyć przy goleniu . Ostrze żyletki jest wielkiej klasy, a wyrób zdobył szacunek oraz popularność pośród szeregu facetów. Skóra po goleniu jest wyśmienicie gładka, jako że ostrze ścina włos przy samej skórze. Wszelka żyletka jest pakowana w oddzielnej bibułce aby ochronić ostrze. Na pewno taki upominek doceni wszelki mężczyzna. Polecany artykuł .