Instytucja małżeństwa egzystuje od zarania dziejów. Istoty ludzkie połączają się w pary, odprawiając swego typu „rytuały”, które to były w większości zależne od pochodzenia i grupy klasowej.

Z biegiem latek odmieniają się one wraz z duszkiem czasu. Jeszcze kilka lat temu, do tradycji należał pierścień zaręczynowy z żółciutkiego złota, który nosiła przyszła panna młoda – te same rzeczy tyczyło się obrączki.

Po więcej szczegółów serdecznie zapraszam na (https://domsenioramarconi.pl/calodobowa-opieka-medyczna/) stronę www. Nie czekaj – polepsz swoją wiedzę na tentemat opracowany w artykule.

Jednak przyszedł nowy wiek, a wraz z nim, nowiutkie tradycje…

Obrączki ślubne są najważniejszą częścią ceremonii ślubnej. Ich wymienianie bywa niewiarygodnie ważna i dla dużo osób ostateczna. Wiele person teraz już nie przywiązuje tak mocnej wagi do tradycyjnych pierścieni – czy jest to spowodowane względów osobistych, albo zdrowotnych, gdyż wiele ludzi bywa uczulonych na złotko. Obrączki z białego złota są więc idealną alternatywą – z białego złota, dla obrączek ze zwyczajnego (żółciutkiego) złota. Istnieje ich bardzo dużo rodzai wzorków – w podobny sposób jak ze zwyczajnymi obrączkami. Jednakże nie powinniśmy się oszukiwać – wiele obrączek zrobionych z białego złotka, jest dużo bardziej drogich aniżeli te tradycyjne. I w tym miejscu wychodzimy z kolejnym zagadnieniem, którym to jest…
Ślub, młoda para

Autor: 古 天熱
Źródło: http://www.flickr.com
Tanie obrączki ślubne są alternatywą dość kuszącą dla tych z naszych osób, którzy bardzo chcą mieć wspaniałe obrączki, jednak nie jest ich stać na bielutkie złoto, czy nawet na żółte. – ekonomiczne obrączki ślubne

Istnieje bardzo dużo surowców, które to spokojnie zastępują złotko, a bywają to miedzy innymi: platyna, tak zwany „pallad”, wielokolorowe, z tytany, srebrne, tak nazywane „breuning”, czy chociażby „saint maurice”, „zirkon”, a także „stelmach”, czy chociażby tak nazywane „swepol”, albo „złociutki skorpion”.
Kategorie: