Jeżeli przeszukamy zasoby internetu pod kątem niebanalnych pomysłów na podarunek dla ukochanego mężczyzny, to na pewno trafimy także na zabawne fotografie, które przekonują, aby kupić np. specyfik smarujący w sprayu zamiast… dezodorantu. Oczywiście nie każdy dżentelmen będzie czuł zadowolenie po otrzymaniu takiego daru i to jeszcze wraz z życzeniami urodzinowymi – w końcu nie każdy ma poczucie humoru.

krem do golenia

Autor: scott feldstein
Źródło: http://www.flickr.com
Wszystko zależy także od wieku jubilata i jego upodobań, a także od danej okazji.
Troska o czystość ciała bywa łączona przede wszystkim z zabiegami, jakim poddają się niemal każdego dnia panie. Tymczasem małżonkowie także dotrzymują kroku swoim drugim połówką, a niektórzy nawet rezerwują wizytę u specjalisty od wizażu. Nie piłują swoich paznokci, lecz czasami koloryzują posiwiałe włosy. Zupełnie odmienną kwestią staje się natomiast powszednia toaleta. Wśród tych najbardziej znamiennych zabiegów, którym poddają się nasi mężowie bywa golenie zarostu. Na rynku znajduje się cała masa przyborów, od tych jednorazowych zaczynając, a na tych niemalże wiecznych kończąc. I gdy jedni preferują plastikowe maszynki, to inni inwestują w te elektryczne.
Natomiast panowie po siedemdziesiątce bywają bardzo przywiązani do tradycyjnych przyborów do golenia. Dla takich mężczyzn można kupić niezwykle wytrzymałe maszynki muhle razor ().

Jak myślisz? Czy opisywany wątek jest ciekawy? Jeżeli tak, to kliknij w odnośnik oraz przeczytaj praktyczne informacje (www.baq-garage.pl/kategoria-produktu/produkty/uklad-wydechowy/kompletne-uklady-wydechowe/) – wciągną Cię totalnie.

Niemiecka perfekcyjność i użycie dobrych surowców to cechy wyróżniające tego produktu. Polacy już pewien czas temu dostrzegli zalety tych maszynek, a w internecie odszukamy wiele pozytywnych opinii na ich temat. Do kompletu można również dołączyć zawsze potrzebne akcesoria, czyli dla przykładu żyletki albo nawet brzytwy. I tutaj możemy rekomendować tak samo uznaną markę dovo razors.
Panowie, tak samo jak kobiety, od czasu do czasu, np. raz na miesiąc, muszą podjechać drogerii, aby uzupełnić zawartość kosmetyczki.

opakowanie świątecznego prezentu

Autor: Pete
Źródło: http://www.flickr.com
I jeżeli przed trzydziestoma laty masowo wykorzystywało się zwykle mydło, to teraz swoje trumfy święci mają pianki do golenia. To one nierzadko stają się wraz z wodą kolońską elementem zestawów upominkowych. Zresztą niektóre gospodarne panie znajdą również bardziej oryginalne zastosowania wymienionego kosmetyku. Jeżeli wierzyć autorom vademeców dla gospodyń, to pianki do golenia rewelacyjnie usuwają plamy z musztardy jerozolimskiej – w sezonie grillowym tak cenna rada okaże się z pewnością przydatna nie tylko reprezentantkom płci pięknej.