Mawia się, że zęby człowieka są swoistą wizytówką. To jasne, że pewnie każdy by wolał być wartościowany nie przez urodę, a przez pryzmat zalet wewnętrznych, lecz niestety należy twardo stąpać po ziemi. Rzeczywistość jest inna, spory odsetek ludzi formułuje sądy o osobie na pierwszym wrażeniu.


Wyświetl większą mapę

Zepsute i poszatkowane uzębienie jest znakiem tego, że osoba je lekceważy. Może to być barierą w wielu ważnych sytuacjach w życiu. Z całą pewnością osoba o zepsutych zębach nie dostanie roboty w miejscu, w którym ważna jest miła powierzchowność. A naukowcy wskazują, że nawet w momencie, gdy staramy się o stanowisku w pracy, gdzie fizjonomia nie ma znaczenia, w trakcie rozmowy o pracę brzydkie uzębienie umie poważnie zrazić potencjalnego pracodawcę. Ładna prezencja jest tak kluczowa, że w niektórych krajach władza dokłada się niepracującym do wizyt dentystycznych, by w później zdobyli zajęcie. Estetyczny uśmiech jest też bardzo przydatny w kwestiach matrymonialnych. Sporo niewiast w badaniach określa, że wypielęgnowana jama ustna faceta jest ważną cechą, która je zachęca. Nie warto już chyba wspominać o świeżym zapachu z ust w trakcie całowania. Do dentysty mądrze jest chodzić nie jedynie, gdy dokucza ząb, lecz też raz na jakiś czas, by dokonać rutynowego przeglądu.

Kliknij na proponowany tekst (https://www.autopart.pl/), a zgłębisz dane na omawiany temat jeszcze bardziej – z pewnością okażą się ciekawe oraz totalnie Cię pochłoną.

Tą drogą możesz uniknąć chorób. Aby znaleźć dobry gabinet dentystyczny we Wrocławiu, do Google wpisz frazę: „dentysta Wrocław”.

Implanty stomatologiczne - Clinident.pl

Niezwykle popularnym zabiegiem upiększającym w ostatnim czasie okazało się wybielanie zębów. To jasne, że jak pali się papierosy i pije kawę, to zęby uzyskują nieciekawy, niezdrowy odcień. Tutaj nie da rady silne szczotkowanie zębów, które na dodatek demoluje szkliwo. Ciekawostką jest fakt, że artyści, którzy otrzymują Nagrodę Amerykańskiej Akademii Filmowej mają w ramach bonusu talon na wybielanie zębów. We Wrocławiu także da się znaleźć dentystę, który robi tego typu luksusy, należy do Google wklepać „wybielanie zębów Wrocław”.