Czy umiemy powiedzieć które akcesoria będą właściwe?

Kompletując jakiś strój powinniśmy posiadać świadomość, że wszystko będzie do siebie odpowiednio pasowało.

zakupy ze stylistką

Autor: Chris Marchant
Źródło: http://www.flickr.com

Nie chodzi tutaj tylko o to, by dobrać do siebie poszczególne części głównej garderoby, ale aby dobrze okazały się dopasowane także akcesoria. Torebka, obuwie, biżuteria, to wszystko musi się wspaniale ze sobą komponować, bo tylko wtenczas całość będzie się przedstawiała gustownie i lekko, a co najważniejsze, jedynie wtedy będziemy mieli szansę ukazać pozostałym, że możemy się poszczycić na pewno dobrym wyczuciem kiedy idzie o kompletowanie stylizacji. Ale co robić jeśli nie znamy się na modzie i nie powiemy, co tak na pewno idealnie będzie ze sobą wiązać?

Zakupy ze stylistką to właściwe rozwiązanie

Jeśli zaznaczymy, że nie jesteśmy nazbyt odpowiedni w kompletowaniu rzeczy oraz przygotowywaniu z nich interesujących stylizacji, to zawsze można prosić o wsparcie eksperta, czyli – Zakupy ze stylistką. Taka osoba ma szansę nam coś zaoferować, a wówczas dowiemy się, które kroje będą dla nas to właściwe.

Jeżeli zaintrygował Cię taki artykuł, sprawdź przykłady opublikowane tutaj. Z pewnością znajdziesz tutaj coś odpowiedniego dla siebie.

na które kolory musimy się głównie zdecydować, jakie ubrania koniecznie powinny się znaleźć w naszej szafie, a dla których z nich nie będzie w niej miejsca. Takie zakupy z wyszkoloną osobą pomogą nam się dowiedzieć na co musimy poświęcać uwagę, co powinniśmy omijać, a to sprawi, że nabywanie następnych rzeczy pójdzie nam już znacznie szybciej.

moda damska - zakupy

Autor: NIFE
Źródło: NIFE

Warto korzystać przed istotnym zdarzeniem

Gdy mamy brać udział w jakimś ważnym dla nas zdarzeniu, to szczególnie istotne będzie dla nas to, jak jesteśmy ubrani. Dlatego warto się wybierać na zakupy z ekspertką głównie wówczas, jeżeli poczujemy, że nie będziemy w stanie sami złożyć sobie odpowiedniego ubioru. Im lepiej to wszystko będzie prezentowało się, tym lepiej będziemy się czuć, a co się z tym łączy, tym pewniejsi siebie będziemy na konkretnym spotkaniu.