W dzisiejszych czasach sporo trendów bądź impulsów przewija się poprzez całkowity rok zamieniając tylko swoją formę z kurtek zimowych na przewiewne topy. Czy to konkretne wzory czy również pociągające kroje -producenci są na tyle impulsowi, iż przekształcają pomysły z ciuchów zimowych na cieńsze i na odwrót.
Thierry Mugler, perfum

Autor: Maria Morri
Źródło: http://www.flickr.com

bojówki

Autor: Chris
Źródło: http://www.flickr.com

Jakie rzeczy zatem nosić tegoż lata?

kosmetyki do golenia

Autor: András Bögöly
Źródło: http://www.flickr.com

Na pewno jednym z trendów „must have” są żywiołowe wzorki. Wszelkiego rodzaju panterkowe bluzeczki, marynarki z tym nadrukiem czy też spódniczki jak najbardziej winny zawitać do naszej szafy. Nie trzeba natomiast z tym wzorem przesadzać, bo można wyglądać tandetnie i prostacko. Dzikie wzorce nosimy tak samo do pracy oraz na plażę. Nowością w tym sezonie jest biżuteria, jakiej moda damska bez ogródek wymaga. Komplety pokrewnych wzorem pierścieni bądź naszyjnik w komplecie z klipsami. To jest dzisiaj w najwyższym stopniu trendy i bezsprzecznie każda z was odszuka coś w takim stylu dla siebie. Też nie będzie niespodzianką zjawisko, że biały także jest hitem sezonu. Zamieniamy czerń na jasne kolory, takie, jak moda damska pomni od wieków. Również buty we wzory to wielce ciekawy trend, który może ożywić codzienny strój w świetny sposób. W tym miejscu więcej: kraina-stylu.pl/slodka-pielegnacja-0-kalorii/.

W dzisiejszych czasach moda damska jest przeobrażana na rozliczne sposoby. Na ulicach rozróżniamy raczej ludzi , którzy są różni od siebie, nie spotykamy samych bliźniaczo lub nawet niezwykle zbliżenie ubranych lub tanie sneakersy damskie wystylizowanych. Jest to poniekąd krok na przód gdy chodzi o modę , bowiem mamy tę dowolność, że wzorów jest sporo.