Nie każdy z nas ma gęste włosy. Nie każdy także może się pochwalić wspaniałymi lokami bądź zaskakującym kolorem włosów. Ale każdy z nas może o nie dbać. Dobra pielęgnacja stanowi klucz do sukcesu.

wejdź na stronę i dowiedz sie więcej

Autor: Steven Santiago
Źródło: http://www.flickr.com
Cykliczne wizyty u fryzjera to podstawa! Dzięki nim dowiemy się, w jaki sposób odpowiednio dbać o włosy. Już samo podcinanie zniszczonych końcówek daje bardzo dużo. Do tego dochodzą porządne produkty do włosów. Szampony, odżywki, maski, jedwab nadadzą naszej fryzurze niesamowitego blasku. Weźmy pod uwagę również opcję przeprowadzenia rytuału Kerastase, który ma za zadanie wzmocnienie kondycji naszych włosów. Efekt jest piorunujący. Już gołym okiem widać, iż prezentują się o niebo lepiej! To istotnie ważne dla osób, które bardzo często farbują swoje włosy. Jak wiadomo taki zabieg nie jest dobry dla naszych fryzur. Pomimo tego, że produkty do włosów są dobre, musimy postawić na najlepsze z nich. W celu ich poznania, należy zapytać o radę doświadczonego fryzjera. Również w salonie bezproblemowo nabędziemy wyjątkowe produkty do włosów. Nadadzą one blask i odbudują zniszczone fryzury.

Rudowłosa

Autor: anton petukhov
Źródło: http://www.flickr.com

Jak poznać solidnego fryzjera? Najlepiej zapytajmy o zdanie innych ludzi. Możemy sprawdzić zarówno opinie w sieci oraz, a także bezpośrednio pogadać ze znajomymi. Być może ktoś będzie mógł nam polecić swój salon. Kiedy już się do niego udamy i zobaczymy na przykład same starsze panie, czekające w kolejce na ondulację, lepiej błyskawicznie uciekać. Dobre salony fryzjerskie od dawna nie oferują już takiego typu usług. W przypadku, kiedy zdecydujemy się zostać, a fryzjer zapyta, czy mamy farbowane włosy, również zrezygnujmy z jego usług. Uwagę musimy zwrócić także na higienę.

Zaabsorbował Cię taki tekst? Kliknij i sprawdź kwas foliowy preparaty koniecznie, tu znajduje się coś, co z pewnością także Ci się spodoba.

Nikt z nas nie chce być przecież strzyżony brudnymi nożyczkami. Koszt usługi nie powinien być dla nas jedynym wyznacznikiem. Nikt nie powiedział, że drożej równa się lepiej. Jest wielu młodych i zdolnych fryzjerów, jacy stawiają pierwsze kroki w zawodzie. Cennik ich usług na pewno nie będzie wygórowany. My będziemy mieć pewność, że ktoś wreszcie spojrzy na nasze włosy z innej perspektywy. Zaoferuje nam nowe produkty do włosów, inaczej przeprowadzi zabieg Kerastase. Zmiany na lepsze są pożądane. Nieważne, jak często chodzimy do stylisty fryzur pamiętajmy o tym, iż podstawą jest właściwa pielęgnacja włosów. Nie dopuszczajmy do sytuacji, kiedy włosy są przetłuszczone. Szczotkujmy je często. Używajmy odpowiednich szamponów. Od czasu do czasu sięgnijmy po odżywkę. Ponieważ to my mamy największy wpływ na wygląd oraz kondycję naszych włosów.