Nierzadko utyskujesz na własny stanik? Jest niewygodny? Spłaszcza ci biust albo uciska? Przeczytaj nasze wskazówki.
Kobiety mają niekiedy ambaras z doborem należytego biustonosza do rozmiaru a także kształtu ich piersi.

adidasy

Autor: Clarks

Nierzadko utyskujemy, że nasz biust jest za mały bądź za ogromny, że nie możemy założyć każdej bluzeczki, gdyż nie wyglądamy w niej tak, jak byśmy chciały. Znamy te problemy ogromnie dobrze, w związku z tym przygotowaliśmy dla was kilka wskazówek, który stanik nabyć, aby uzyskać korzystny efekt.Pręty – najniższa cena na pręty zbrojeniowe-> www.aner.com.pl/prod/prety-i-siatki-zbrojeniowe -Stanik bezszwowy – jest delikatny, gładki a także ogromnie dyskretny oraz wygodny. Polecamy zakładać go pod delikatne i przylegające do ciała odzienia. Jeśli nie chcesz, by stanik odznaczał ci się na ubraniu, to będzie to perfekcyjny wybór. Biustonosz plunge – słowo plunge po angielsku znaczy zanurzyć się, natomiast biustonosz wariantu plunge to taki, który ma za zadanie wyrzeźbić piękny, dekolt. Ma miseczki o ukośnych cięciach, niziutko wycięte, ich linia biegnie skośnie przez piersi, są połączone małym łączeniem . Biustonosz plunge może być usztywniany bądź nie.
Bardotka – to biustonosz usztywniany zupełnie. Nierzadko występuje jako model bez pasków. Dzięki sztywnej budowie podtrzymującej podnosi biust, nadaje mu ładny kształt i zbiera piersi bliżej siebie tworząc tak zwany efekt „rowka”. Kapitalny zarówno dla pań o ogromnym jak także niedużym biuście. Warto zakładać go pod kiecki bądź bluzki z dużym wycięciem.
Biustonosz z fiszbinami – zatem usztywniany za pomocą plastykowych albo metalowych drutów. Sprawdzi się w szczególności przy obfitym albo obwisłym biuście. Do kompletu warto dopasować stringi damskie – (przeczytaj tutaj).