W aktualnych czasach elegancki mężczyzna kojarzony jest przede wszystkim z dobrze wykrojoną i właściwie dopasowaną koszulą. Dlatego też opłaca się zakupić tą część garderoby, jeżeli zależy nam na tym, żeby wyglądać szykownie i elegancko każdego dnia. W jaki sposób dobrać koszulę, która będzie do nas idealnie pasować?

Męskie białe koszule stanowią element ubioru, który idealnie nadaje się do każdej sytuacji – zarówno na co dzień, jak i do pracy np. . Właśnie dlatego każdy elegancki pan powinien ją posiadać w swojej garderobie. Niekłamaną korzyścią tego elementu jest fakt, że możemy ją ubrać do spodni czy marynarek utrzymanych w każdym designie – będzie się ona estetycznie prezentować w zestawieniu ze spodniami garniturowymi, jak również z szortami w luźnym, miejskim stylu. Ten typ koszuli jest na tyle uniwersalny, że posiada go w swoim asortymencie prawie każdy sklep z koszulami – i to w przeróżnych fasonach. Z pewnością kupimy zatem koszulę, w której będziemy się wygodnie czuć. Jeśli jednak stwierdzimy, że męskie białe koszule w żadnym razie nie pasują do naszego stylu, możemy wybrać model w innym odcieniu. Dużą popularnością cieszą się też produkty w kolorze błękitnym lub czarnym – odcienie te prezentują się porównywalnie elegancko co biel, mają jednakże bardziej nowoczesny charakter.
fotos - dziecko

Autor: Kaja Kozłowska
Źródło: http://www.flickr.com
Każdy fachowy sklep z koszulami oferuje nam dwa główne fasony koszul – regular i slim ). Dawniej założenie koszuli o wyszczuplającym kroju było poniżej godności prawdziwego mężczyzny. W aktualnych czasach coraz większa grupa mężczyzn decyduje się na ten fason, aby uwydatnić atuty swojej sylwetki. Nosząc koszulę o fasonie slim musimy mieć jednakże wysportowaną sylwetkę – zaakcentuje ona wszystkie jej niedoskonałości, w tym zbyt duży brzuszek.

Kliknij ten link, a przekonasz się, że opublikowane tam wpisy z www (www.tdruk.pl/czapki) zainteresują takie osoby, które zafrapowane są analizowaną tutaj sprawą.

Panowie o troszkę potężniejszej budowie powinni raczej wybrać koszulę o prostym kroju, która ładnie ułoży się na sylwetce, nie opinając problematycznych miejsc i gwarantując optymalny komfort.

Podczas wybierania koszuli opłaca się również zwrócić uwagę na materiał, z którego została ona wykonana. Najlepsze są oczywiście elementy wykonane z czystej bawełny, lecz bawełniane modele z domieszką syntetycznego materiału będą nam służyć równie dobrze.