Wbrew pozorom biżuteria przeznaczona dla dzieci to nie tylko przepiękne imitacje, którymi to dziecko się bawi, albo nosi by chwalić się znajomym. w rzeczywistości wielu rodzicieli od samego początku „naznacza” dzieciątko wraz z ratunkiem prawdziwej biżuterii, która najbardziej często są kolczyki ze sreberka lub ze złotka, przekłuwając uszy maluszka (najczęściej spotyka to dziewczyneczki), jeszcze zanim ono będzie wstanie powiedzieć słówko „Nie” albo całkiem przeciwnie – „Tak”.

Inspiracje od Gatty na Sylwestra

Autor: Gatta
Źródło: Gatta

internecie

Źródło: Jagna.pl
Przekłuwanie uszu jeszcze u niemowlaków wraz z biegiem lat staje się coraz mocniej popularne – z pewnością nie jeden raz zaglądając do wózka zobaczyłeś dziecko, któremu to uszy błyskając się od kolczyków, najbardziej często wkrętek, o bardzo kolorowym wzorze, wtopionym w złoto, albo ciekawiące nas dziś srebro.

Jeśli omawiany temat jest dla Ciebie ciekawy, to kliknij i zobacz, jakiego rodzaju informacje ma solidna strona (www.okularywnecie.pl/oprawy-okularowe) – na pewno dane w tamtym miejscu zamieszczone są równie zajmujące.

Kolczyki srebrne dla dzieci, jak można łatwo się domyśleć po zdaniu poprzedzającym, występują pod sporymi liczbami formami, i nie chodzi tutaj o kolczyki typu wkrętki, wiszące, czy też dobrze wszyściutkim znane kółeczka – chodzi tu o podzielenie ich ze względu na ich wzroki oraz kolory, albowiem powstały ich tysiaki odmian, wewnątrz tego kolczyki o postaci popularnych motyli, serduszek czy kwiatków, ale także w inne, takie jak choćby: wróżki, różnego typu zwierzaczki, czy też mocniej tradycyjne, na przykład kółeczka, czy też kwadraty. co oczywiste wszystkie te postacie ukazują się w przeróżnych opcjach kolorystycznych, dlatego każdziutki znajdzie coś odpowiedniego.

Kolczyki przeznaczone dla dzieci ze sreberka nie są niewiarygodnie drogie – co oczywiste pomijając egzemplarzami, które to pochodzą od niewiarygodnie znanych marek typu na przykład YES, albowiem te z samiutkiego tego faktu posiadają bardziej wysoką cenę.